Слот за милиони скрин
Продај RSS

Слотови милион

SlotsMillion е управуван од Alea Gaming Ltd и е лиценциран и регулиран од Управата за игри на Малта и Владата на Холандски Антили (Кувакао). Ова значи дека можете да ги играте нашите игри со сигурност дека нашето казино е регулирано од две од водечките и најпочитуваните лиценцирани и регулаторни тела во глобалната казино индустрија.

SlotsMillion беше создаден од група искусни фигури и технолози за казино во земјата, кои имаат страст за слотови и казина и се водени од визијата за создавање на онлајн казино кое работи убаво и беспрекорно на било кој уред - лаптоп, таблет или паметен телефон .

Ние сме решени да им обезбедиме на нашите играчи со најголема количина квалитетни слотови игри онлајн. Имаме некои од најголемите прогресивни джакпот на слот достапни на едно место, редовно плаќајќи на милиони среќа играчи низ целиот свет секој месец.

Нашите ветување

Да ги цениме нашите играчи и да ги натераме да се чувствуваат како милион долари (или евра - имаме различни валути и јазици за да одговараат на сите).

Играњето во казиното треба да биде лесно. Без разлика дали тоа значи влезете од вашиот iPad дома, или на вашиот паметен телефон во возот, искуството треба да биде исто: беспрекорно и возбудливо.

Нашата висококвалитетна професионална поддршка на корисниците ќе ви помогне на секој чекор од патот. Ние исто така користиме една од најдобрите платформи за енкрипција и тестирање, обезбедувајќи фер игра и безбедност.

нашата визија

Да се ​​биде казино со најдобри слотови и казино игри. Ние секогаш се трудиме да бидеме колку што е можно чисти и потранспарентни, давајќи бонуси со едноставни и фер термини, на лесно разбирлив веб-сајт.

На крајот, сето тоа е за игрите. Ние сме постојано во потрага по нови и возбудливи слотови и казино игри кои ќе ви донесе поголеми исплати, поголеми джакпот и поголеми возбудувања. Секој месец, ние гарантираме најмалку пет до десет нови игри за да се обидете. Како што велат, сортата е зачин на животот.

Ние нудиме фер, сигурна и заштитена онлајн игричка средина. Ние го користиме MDS GNA генераторот на случаен број (RNG), за кој се докажува дека дава резултати во согласност со случаен избор, а се ревидира месечно од страна на меѓународно признати ревизори, Gaming Laboratories International. Оваа акредитирана трета страна за тестирање обезбедува услуги за ревизија на онлајн и казина индустрија на земјата. Ова значи дека кога играте на SlotsMillion, имате безбедност на Лас Вегас во удобноста на вашиот дом.

Секој ден, SlotsMillion се справува со илјадници целосно безбедни трансакции. Ние нудиме голем избор на големи меѓународни и локални начини на плаќање преку кои можете да ги повлекувате и депонирате средствата, безбедно и сигурно.

Безбедноста ни е важна. Сакаме да знаеш дека твоите пари се безбедни; затоа, ние ги користиме некои од најнапредните методи и протоколи за трансфери и енкрипција за да гарантираме безбедност на пренос на податоци. Кога станува збор за банкарството, ние не оставаме ништо случајно.

Личните информации што ни ги даваш се користат за да се осигуриме дека само вие може да пристапите до вашата сметка и вашите добивки. Ја разбираме важноста на вашата приватност и ние никогаш нема да ги пренесеме вашите доверливи податоци на некој надвор од компанијата.

Ако сте среќни, ние сме среќни. Затоа ги ангажираме најдобрите луѓе да се грижат за вас и сите ваши потреби за онлајн казино. Нашиот тим за поддршка е високо обучен за казино и коцкарски игри, осигурувајќи дека зборувате со луѓе кои го познаваат нашето казино. Ние секогаш ќе одговориме на пораки во рок од еден ден, и разговор во живо за неколку минути. Ако сакате лично да зборувате со нас, можете да побарате од нас да ви се јавиме без дополнителни трошоци. Ние секогаш ќе се потрудиме да бидеме пријателски и колку што е можно покомплицирано.

На крајот на денот, сакаме да го имате најдоброто можно искуство на SlotsMillions, и вашите повратни информации се важни за нас. Ако имате какви било коментари или предлози за кои сметате дека ќе помогнат да го подобрите вашето време во SlotsMillions, сакаме да слушнеме од вас.

Игра сегаhttps://www.slotsmillion.com

Казино Бонусите

Вкупно: 1,008
77X барањата за обложување $ 115000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: $ 1145 Нема бонус за депозит на Лаки Панда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Барања за барања € 512000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: $ 795 без депозит бонус код на кинеската Нова Година ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35X игра преку казино $ 657000 Максимална повлекување дополнителен бонус: 260 бесплатни врти казино на Фигаро High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35X Играј преку CasinoEUR 453000 Максимален бонус од ексклузивен бонус: EURO 185 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на ТЕМАТА КАНИВАЛЕ БФ ИГРИ ИГРИ КАЗИНОНИ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Играј преку ЕUR 50000 Максимален повлекувањеДополнителен казино бонус: € 640 бесплатен чип на тројна шанса ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x WageringEUR 368000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 140 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на градинар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x игра преку казино $ 24000 Макс готовински outspecial бонус: 15 слободни вртења на зајадливите ѕвезди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x WageringEURO 691000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 3065 Нема депозитни бонус казино на радост од шест ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X Играј преку € 446000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 155 бесплатно врти без депозит казино на Билјонир ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X барања за пешачење Еуро 874000 Макс CashOutExtra бонус: EUR 410 онлајн казино турнир на акција на скапоцен камен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35x барањата за обложување € 233000 Максимум повлекување Екстра бонус: $ 710 Без депозит Казино бонус за време на Троја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40X Играј преку € 138000 Макс готовински ексклузивен бонус: Eur 275 БЕСПЛАТЕН чип на Topspinner ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x WageringEURO 709000 Max Withdrawalexclusive бонус: 245 бесплатно врти без казино за депозити на Feathered Frenzy Big Time Casino Slots ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X Играј преку € 168000 Макс Повлекување Специјален бонус: € 515 Ден на турнир за слободни фрлања на черепи на Легендата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x Wagering £ 830000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: 225% Бонус за прв депозит на бандероли 2 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X Wagering $ 302000 Max Повлекување Специјален бонус: 155 БЕСПЛАТНО Врти на сјае богатства Казино технологија Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x игра преку CasinoEur 341000 Макс CashOutExtra Казино бонус: € 90 Слободен казино чип на Hot Chance ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x игра преку CasinoEURO 237000 Макс готовински ексклузивен бонус: € 3060 НЕМА ДЕПОЗИТ на Lucky Fortune Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x Wagering $ 171000 Максимум Withdrawalextra бонус: 95% Казино Добредојдовте бонус на Lancelot WMS Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x WagerEur 783000 Макс Повлекување Специјален бонус: EUR 1420 Без депозит бонус казино на Лох Нес Чудовиште Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Играј преку казино $ 467000 Максимум Withdrawalextra бонус: 475% Натпревар во казино на Magicious Thunderkick слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Игра преку $ 891000 Макс готовина outExtra бонус: 85 Слободно казино се врти на Медуза и погледот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x игра преку CasinoEUR 931000 Макс готовина outextra бонус: € 125 Мобилен фрирол-турнир на Линеен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x игра преку казино € 379000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: $ 650 Слободен чип казино на Биг Топ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X барања за пешачење Еуро 730000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 110 Дневен турнир за слободни фрлања на Magic Wruits 81 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x Обложувања барања € 416000 Макс готовина outextra бонус: 100 бесплатно врти не депозит казино на монопол Откако околу Делукс WMS слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x игра преку CasinoEur 870000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 60 онлајн казино турнир на Нефертари Портамосо казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x WageringEur 900000 Max Withdrawalextra бонус: € 405 бесплатен чип на топлина е вклучен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x барањата за обложување € 53000 Max Повлекување Екстра казино бонус: $ 3615 НЕ ДЕПОЗИТ на пеперутка Хот 20 Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x барањата за обложување $ 644000 Максимум бодови за повлекување: EUR 325 слободен казино чип на принцезата Мајан ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x Барања за барањата $ 623000 Максимална готовинаДополнителен бонус: 60% Бонус за поклопување на задоволство на зајдисонце ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X Wagering £ 817000 Макс готовина outextra бонус: $ 520 Слободен чип казино на пукање ѕвезди Novomatic Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку € 482000 Максимален повлекување специјален бонус: 160 бесплатно се врти на Пламен танчар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45x барања за обложување € 357000 Макс готовинаДополнителен бонус: $ 550 казино турнир на Божиќ шарм ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X игра преку казино € 711000 Max Withdrawalexclusive бонус: 20 Слободен вртења на еднаш на едно време Betsoft слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра низ казино € 89000 Макс CashOutExclusive бонус: 175 Слободен вртења на планетите Меркур Слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X игра преку CasinoEURO 609000 Макс готовински ексклузивен бонус: € 770 мобилен фрирол турнир на Ле Chef Магнет Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X игра преку казино $ 165000 Максимална повлекувањеЕксклучок казино бонус: £ 485 слободен чип на капетан Нелсон Делукс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x WageringEURO 272000 Макс Повлекување дополнителен бонус: £ 66 Бесплатни пари за пернат бес ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x Играј преку € 194000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 155 бесплатни верзии за лојалност! на птици Betsoft слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Играј преку ЕUR 40000 Максимална повлекувањаxclusive бонус: $ 3005 без депозит бонус код на тајните на Амазон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x Играј преку CasinoEUR 100000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: 150% Регистрирај се на казино бонус на богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x Играј преку CasinoEURO 413000 Max Повлекување Екстра бонус: € 4120 Нема бонус за депозит на SunQuest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x барањата за обложување $ 870000 Max CashOutspecial бонус: € 1070 Без депозит бонус за богатство од длабочината ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x игра преку казино € 479000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: $ 860 онлајн казино турнир на шума богатство прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x Wagering € 952000 Максимално повлекувањеЕксклучок казино бонус: 125% Бонус за бонус на боговите на Нил ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x Багра барања $ 805000 Макс CashOutAdditional Бонус: £ 455 Бесплатни пари на Султанс злато Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x игра преку казино € 862000 Максимален повлекување специјален бонус: 995% бонус за добивање на Gonzo & s Quest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35X Играј преку ЕUR 177000 Max CashOutДополнителен бонус: $ 145 казино за бесплатни чипови на англиски роза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33x Багра барања $ 201000 Макс Withdrawalexclusive бонус: $ 950 слободен казино турнир на цреша земјиште Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Играј преку € 425000 Max CashOutspecial бонус: 195% бонус за казино за регистрација на крстоносна војна на нестандардна игра за принцеза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X барања за пешачење Еуро 60000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: EUR 585 слободен чип на Златниот гром Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x игра преку CasinoEURO 640000 Макс готовина дополнителен бонус: £ 595 БЕСПЛАТЕН Chip казино на Arctic Madness Pariplay ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65X игра преку казино € 446000 Макс CashOutExtra бонус: EURO 90 слободен чип казино на скапоцен камен во круната ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x барањата за обложување ЕUR 499000 Макс. Со бонус: $ 400 Слободен казино чип на патка за среќа Казино технологија слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40x игра преку казино € 269000 Max CashOutСпецијален бонус: EUR 455 казино турнири фрирол на трите мускетари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x Wagering € 342000 Максимално повлекување Екстра бонус: 105% Регистрација Казино бонус на Blackbeards Потрагата Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x Багра барања € 597000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: 175 Бесплатни казино врти на чудовиште куќа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X Багра барања $ 911000 Макс готовина outExtra бонус: 15 слободен врти не депозит на спин и победа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X облог € 205000 Макс Повлекување специјален бонус: 865% Казино Добредојдовте бонус за ирските очи Nextgen Игри за игри за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X барања за пешачење Еуро 70000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: $ 555 бесплатен чип на белиот крал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Страница на 1 171 2 3 ... 17

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино