Слот на Вегас екранот
Продај RSS

Слот на Вегас

Игра Реални пари онлајн Слот машини во слотови на Вегас Казино

Слот на Вегас, со повеќе од 90 онлајн слот игри, е премиерот извор на слот-игри за вистински пари или забава. Слотови од Вегас ги нуди најслабите онлајн слотови, од традиционалните слотови со три ленти до авантуристички најсовремени слотови со пет ролни. Најди ги најдобрите игри за казино во стилот на Вегас на интернет со возбудливи промоции, врвни услуги на линијата за корисници, навремени исплати со највисоко ниво на безбедност, само во Slots of Vegas, официјален дом на најдобрите казино слотови на целиот свет веб!

Единствена колекција на казино игри

Слот на Вегас уникатна колекција на онлајн вистински пари слот игри е составен за да им гарантираат на нашите играчи да го добиете врвот игри искуство достапно на интернет. Без разлика дали сакате да играте дома или во движење со помош на вашиот паметен телефон или таблет, слотови од Вегас вистински пари слотови ги става сите возбудувања и возбуда на казино во Лас Вегас на вашите прсти, во секое време, насекаде. На Slots of Vegas, ќе можете да ги најдете не само сите најнови, најголеми вистински пари, туку и фантастичен асортиман на вашите омилени игри на маса, вклучувајќи Блек Џек, рулет, Видео покер, Зарове и уникатни специјализирани игри.

250% Почетна бонус

Слот на Вегас ќе ве освојат големо време од првиот момент кога ќе се пријавите со нашиот импресивен 250% Sign Bonus. Масовно проширете го вашиот банкар и вашите шанси за победа! Во "Слот на Вегас" играчите се наш врвен приоритет и загриженост, и да покажеме колку те сакаме, нудиме богатство на дневни, неделни и месечни промоции за да ви дадеме повеќе пари за играње, повеќе време на подот и казино повеќе забава и возбуда. Придружете ни се до нашиот ексклузивен ВИП-клуб и ќе добиете неверојатна персонализирана услуга плус феноменални, ексклузивни бонуси што никогаш не сте ги пронајделе во Лас Вегас со најмалку барања за играње и ограничувања околу. Преземете ја нашата бесплатна казино софтвер денес и внесете го крајното онлајн казино игри искуство.

Крајната онлајн слотови искуство

Играјте вистински пари онлајн игри на Slots на Вегас и доживејте ја целата радост и возбудувања на играње на животен казински под од удобноста на вашиот дом или канцеларија. Заборавете на трошоците и нервоза за патување во Вегас, интернет-казиното Slots of Vegas ќе ви донесе незаборавно искуство заедно со фантастични бонуси, бесплатни чипови и вртења што никогаш не сте ги пронајдете во Sin City, со сите шанси да победите толку голема. Со повеќе од 80 од најслабите, најдобро платени игри за казино, како и со најголемите Джакпот, слотови од Вегас обезбедуваат крајно искуство во онлајн слотови. Извлечете максимум од вашите омилени онлајн игри за игри и да го проширите вашиот банкар, да играте време и забава со користење на било кој од нашите ексклузивни забавни кодови денес!

Слотови на vegas Казино е една од највозбудливите онлајн коцкање заедници во онлајн индустријата.

Нашите играчи добиваат првокласна услуга и уживаат во некои од најдобрите промоции. Нашите претставници за поддршка на клиентите се достапни 24 / 7, подготвени да ви помогнат со било какво барање или загриженост што може да имате. Нашите клиенти се нашиот прв приоритет. За оние кои уживаат да бидат разгалени, ние нудиме ексклузивна ВИП програма со најдобрите бакшиш и стимулации кои се наоѓаат на интернет.

Слотови на vegas нуди широк спектар на возбудливи казино игри. Со повеќе игри на 100, вклучувајќи ги и слотови со огромни джакпот, видео покер и игри на маса; во слотови на вега секогаш има нешто за секого!

Ние нудиме верзија за превземање и не преземајте инстант флеш, која им овозможува на играчите да пристапат до казиното и да уживаат во нивните омилени игри.

Слоновите на вегас имаат силна посветеност на безбедноста и ги користат најновите технолошки достигнувања. Играчите можат да уживаат во опциите за игри во нашето казино, знаејќи дека секој резултат е обезбеден по случаен избор, софтверот за напојување со Realtime Gaming е поддржан од двете RNG и вируси без сертификати. Следново е листа на нашите функции поврзани со безбедноста:

ЦДС

Систем за централни спорови (ЦДС):
Преку CDS, играчите можат да поднесат барање за било какво прашање како резултат на нивното онлајн искуство. Централниот систем за спорови ќе го испита ова прашање преку тим на професионалци. Бидете сигурни дека ќе поднесете жалба со големи детали.
GLI

GLI сертифициран:
GLI имаат воспоставено неспоредлив тим на професионалци за тестирање и сертифицирање на опрема, вклучувајќи ги и математичарите, инженерите за хардвер и софтвер, инженерите за усогласеност, инженерите на системот и комуникацијата, високотехнолошките инженери и специјалисти за обезбедување квалитет. Овие високо обучени, рачно одбрани експерти даваат ниво на услуга и експертиза што не може да се совпадне со која било друга лабораторија за тестирање.
РТГ

Игри во реално време (RTG):
Realtime Gaming е еден од најдобрите провајдери за софтвер за казино. RTG нуди широк избор на игри кои ги опфаќаат 130 наслови за избор, како и начини на игра кои ги задоволуваат казинските ентузијасти низ целиот свет.
McAfee / Norton

МекАфи и Нортон Анти-вирус:

Игра сегаhttps://www.slotsofvegas.com/

Активни бонуси

Вкупно: 8,922
Како прави 300% No Rules Бонусен звук? Имаме еден чекање за вас, па можете да се обидете на најдобрите игри на Slots of Vegas! Само пријавете се со нас и користете го кодот NEW300 за да го зголемите вашиот банкарски буџет. Ако ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 300 слободен чип во слотови на Вегас Казино онлајн ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Најдоброто искуство во Вегас е само еден клик од вас со вашиот слободен чип. Вие сте само 5 секунди подалеку од шанса да победите голем - само внесете корисничко име и лозинка за да ни се придружите и започнете да се вртите! Onc ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Најдоброто искуство во Вегас е само еден клик од вас со вашиот слободен чип. Вие сте само 5 секунди подалеку од шанса да победите голем - само внесете корисничко име и лозинка за да ни се придружите и започнете да се вртите! Onc ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

ЕДЕН КЛИКНУВАЈЌИ НА $ 50 CHIP Ве покануваме да го фатите вашиот бесплатен чип и да ја доживеете најдобрата онлајн забава на Slots of Vegas! Почнете да играте за една минута! Ви треба само корисничко име и лозинка за да ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино € 34000 Макс Повлекувања специјален бонус: € 2880 НЕМА ДЕПОЗИТ на Британецот добив талент Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x игра преку CasinoEur 547000 Макс CashOutAdditional казино бонус: 30 слободен врти казино на кралот Артур ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X WageringEur 700000 Максимален бонус од бонус: € 545 слободен чип на SunQuest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку казино: $ 381000 Max Withdrawalextra бонус: 445% Нема правила бонус! на кученцето ден на исплата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку £ 147000 Макс готовина outExclusive бонус: $ 780 казино турнир на Големата сина Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Wagering € 533000 Максимум повлекувањеЕксклучлив бонус: 565% Бонус за депозит за местење на предните врти ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X барања за пешачење € 244000 Макс CashOutExtra Казино бонус: $ 1850 без депозит бонус код на Монополот мега Преселување WMS казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x игра преку казино £ 876000 Max CashOutExclusive бонус: EUR 150 слободен казино чип на генерал и оган прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Wagering € 89000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 770% бонус за казино натпревар на Долина на кралевите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X барања за пешачењеEur 761000 Max CashOutspecial бонус: $ 111 бесплатен чип на Majestic Forest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку казино € 969000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 150 слободен казино врти на возраст од Троја Egt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку € 120000 Макс готовина outextra бонус: $ 340 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Држете ги своите коњи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X игра преку казино ЕUR 655000 Макс CashOutExtra бонус: 375% Бонус казино за натпревар на кралицата на тронови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку казино € 368000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: € 4000 НЕ ДЕПОЗИТ на тенис ѕвезди Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Барања за барања Еуро 441000 Макс готовина outSpecial бонус: £ 210 БЕСПЛАТНО казино чип на Финецот и Swirly Spin Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Играј преку $ 131000 Max Повлекување дополнителен бонус: EUR 75 Слободен чип на Потрагата по злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Wagering £ 689000 Max Повлекување дополнителен бонус: € 785 казино турнири фрирол за љубов и пари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку £ 537000 Макс готовина outExclusive Бонус: 250% Регистрирај се Казино бонус на пламен танчар Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино € 513000 Макс готовина ексклузивен бонус: 980% Бонус за депозит натпревар на желби на Аладин ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Багра барања $ 276000 Макс Повлекувањаспецијални бонус: £ 66 Нема депозит на громот бура Merkur Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X WagerEUR 433000 Макс готовина outextra бонус: 240 бесплатно казино врти на Кашмир злато Егт ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X облог € 503000 Максимална повлекувањеНадграден бонус: € 940 Онлајн казино турнир на страшно богати 2 ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Играј преку CasinoEURO 935000 Макс CashOutadditional бонус: $ 150 БЕСПЛАТНО казино чип на страната на Fortune Делукс Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Wagering € 726000 Макс готовина outextra бонус: Eur 630 турнир на тотеми Диви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино € 715000 Макс готовина outextra бонус: $ 455 Мобилен фрирол слот турнир на слот тркала Мултислото казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Wagering $ 135000 Max Withdrawalexclusive бонус: € 725 Нема бонус за депозит на Sizzling Hot Hot Casino Slots ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X облог € 753000 Максимален повлекување специјален бонус: £ 3735 Без депозит бонус казино на зелено светло Rtg слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Играј преку казино € 811000 Бонус со извонредна должина: € 895 слободен казино турнир на број еден Фугазо казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X игра преку CasinoEur 250000 Макс готовина дополнителен бонус: 860% натпревар во казино на Супер Твистер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X облог $ 797000 Max CashOutДополнителен бонус: Еуро 20 турнир на ролна кражба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x барања за обложување € 150000 Max CashOutAdditional казино бонус: 310% бонус за прв депозит за ангели за допир игра за молња на допир ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x облог $ 652000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 520% Казино Добредојдовте бонус за јурачките великани Прагматичен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог € 802000 Макс Повлекување дополнителен бонус: Eur 510 слободен казино билет за Ла Cucaracha Nextgen Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X игра преку казино £ 239000 Макс CashOutextra бонус: Eur 4155 Без депозит бонус за Среќен Божиќ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering £ 384000 Макс готовина outExtra бонус: 99 бесплатни врти без депозит на Space Covell One ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Играј преку казино £ 437000 Макс готовина outExtra бонус: 160% Бонус казино за натпревар за боксерски бонбони за бонуси за Amaya Casino ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Игра преку € 683000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: $ 110 слободен казино турнир на двоен холандски ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X игра преку казино € 420000 Максимум повлекување специјален бонус: 380% казино натпревар бонус на Супер бран 34 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино $ 371000 Максимална повлекување дополнителен бонус: $ 1205 Без депозит бонус код за велосипедисти банда Спиноменални казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Уживајте во нашата ограничена временска понуда! Скршивме сериозен договор за да ви донесеме дарежлив 300% бонус без никакви услови за играње или максимални барања за готовина. Само користете го кодот NEW300 за да го дадете вашиот банкар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Играј преку казино € 435000 Макс CashOutspecial бонус: 105 Слободен вртења на Златната горила ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино $ 411000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 660% Бонус за депозит натпревар на Дијамантска кула ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X облог £ 925000 Максимална повлекување екстра казино бонус: $ 910 без депозит бонус код на оган божица Инспириран гејминг казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x барања за обложување € 438000 Max CashOutExclusive бонус: 115 Бесплатно врти без депозит на Џек-потот 6000 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Wagering € 287000 Макс CashOutExtra бонус: Eur 605 Слободен чип на долината на Боговите Yggdrasil Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X игра преку казино $ 640000 Max CashOutAdditional казино бонус: 955% Најдобар бонус за регистрација на казино на сирена High5 Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Играј преку казино $ 95000 Макс CashOutAdditional Бонус: EURO 265 бесплатно чип казино на Sharky ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку казино € 863000 Максимално повлекување Екстра бонус: $ 450 слободен казино турнир на тркалаат од барели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку $ 374000 Максимална повлекувањеЕксклучок Казино бонус: 155% Регистрирај се на казино бонус на Мајки наспроти ајкули Hd Светски натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

ЕДЕН КЛИКНУВАЈЌИ НА $ 50 CHIP Ве покануваме да го фатите вашиот бесплатен чип и да ја доживеете најдобрата онлајн забава на Slots of Vegas! Почнете да играте за една минута! Ви треба само корисничко име и лозинка за да ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x облог £ 814000 Макс Withdrawalextra бонус: 255 бесплатни врти без депозит на рајот пронајден Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X WagerEUR 467000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 600 казино турнири фрирол на око на Ра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Игра преку $ 146000 Max Повлекување Екстра бонус: казино чип EURO 99 на Sea Raider ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x барања за обложување € 287000 Max CashOutexclusive бонус: 222 бесплатни вртења на Симсалабим ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X игра преку казино $ 327000 Макс Повлекување дополнителен бонус: £ 435 Ден на турнир за слободен фрлач на зајдисонце ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Барања барања € 732000 Макс готовина outspecial бонус: € 630 слободен чип казино на Златна Ривал казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку CasinoEur 491000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: € 575 БЕСПЛАТНО казино чип на Махараџа Богатството ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Wagering € 762000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 440% Најдобар бонус за регистрација на бонус на американски ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X барања за пешачење Еуро 677000 Макс CashOutextra бонус: 545% Нема правила Бонус! на Boomanji Betsoft слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 1381 2 3 ... 138

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 3
Уживајте во нашата ограничена временска понуда! Скршивме сериозен договор за да ви донесеме дарежлив 300% бонус без никакви услови за играње или максимални барања за готовина. Само користете го кодот NEW300 за да го дадете вашиот банкар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

РИТГ СЛОТ ТУРНИ СЕ РАБОТА СЕГА! Слот на Вегас е горд што го објавува воведувањето на турнирите за онлајн слот во нашиот репертоар за игри. Побарајте го купонскиот код подолу и пробајте ги за апсолутно ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

УПОТРЕБЕТЕ КОПОТ НА КУПОН: NEW190 и земете го вашиот 190% бонус до $ 1,900 БЕСПЛАТНО! Бонус правила Сите дозволени игри Не Максимум депозит за повлекување од максимум $ 30 + 5x Playthrough (30X Блек Џек и Vide ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува: