Слот Плус екранот
Продај RSS

Слотови Плус

Со користење на софтверот SlotsPlus.eu, и доколку вие (на "Корисник") се постари од 18 години или повеќе, ќе се смета дека сте ја покажале вашата согласност да го склучите следниот договор со SlotsPlus.eu и да ги прифатите неговите услови, кои биле прифатени од SlotsPlus.eu. Ве молиме внимателно да го прочитате договорот и да се консултирате со адвокат во вашата јурисдикција, ако имате било какви сомнежи за вашите права и обврски; бидете сигурни да чувате копија за вашата евиденција.

Цел на договорот
Целта на овој Договор е да се регулира правниот однос помеѓу SlotsPlus.eu и Корисникот откако корисникот ќе го добие софтверот SlotsPlus.eu од www.slotsplus.eu. SlotsPlus.eu со ова му дава на Корисникот лична, не-ексклузивна, непренослива под-лиценца за користење на софтверот за играње во казиното.

Декларации од Корисникот
Корисникот изјавува и гарантира дека:

Сите податоци за корисникот содржани во формуларот за регистрација доставени до SlotsPlus.eu се точни и точни.
Корисникот ќе ја користи софтверската апликација за коцкање на Интернет само за своја приватна лична употреба, а не за некоја деловна употреба или за употреба од други.
Прочитај повеќедокументи од SlotsPlus.eu
SlotsPlus.eu изјавува и гарантира дека:

Операцијата на виртуелното казино на SlotsPlus.eu е насочена само кон корисници кои според законите на нивната домашна јурисдикција не се забранети да коцкаат на интернет преку апликација на софтверот. SlotsPlus.eu не носи намера да му овозможи на Корисникот да го примени софтверот за коцкање на интернет во спротивност со кој било закон во надлежноста на корисникот.

Примена на софтверот за коцкање на интернет обезбедува кориснички Ultimate Случајни и фер шансите ("Атлантик Сити, Лас Вегас Правила" или подобро).
Користејќи ја најновата енкрипција на приватниот / јавниот клуч, SlotsPlus.eu ги направи сите разумни напори да осигури дека сите лозинки и кориснички имиња вработени од Корисникот се целосно безбедни против пристапот на трети лица додека се пренесуваат на Интернет.
Правила и упатства
Апликацијата на софтверот од страна на Корисникот ќе биде направена исклучиво во согласност со правилата и инструкциите на SlotsPlus.eu, како што е наведено во софтверот и / или на интернет-страницата на SlotsPlus.eu од време на време, вклучувајќи, без ограничување , во однос на методите за коцкање, правила за играње, постапки за плаќање и исплати на добивки.

Давател на телекомуникациски услуги
SlotsPlus.eu нема, на кој било начин, да биде одговорен за какви било дејства или пропусти од страна на Корисникот на Интернет-провајдер ("интернет провајдер") со кого корисникот има договор за да добие пристап до SlotsPlus.eu (в), а SlotsPlus.eu нема да биде страна на било каков спор помеѓу корисникот и интернет провајдерот, ниту пак некој таков спор ќе влијае на обврските на Корисникот согласно овој Договор.

Авторски права / трговски марки
Корисникот се обврзува да ги почитува сите важечки авторски права и / или заштитни знаци поврзани со SlotsPlus.eu (в) операција и софтверот, и да ја спроведува потребната претпазливост при користењето на клучот за криптирање и други безбедносни мерки.

Злоупотреба на корисник
Во случај дека SlotsPlus.eu верува дека Корисникот злоупотребува или се обидува да злоупотреби бонус или друга промоција или, најверојатно, ќе има корист преку злоупотреба или недостаток на добра верба од политиката за играње, усвоена од SlotsPlus.eu, тогаш SlotsPlus.eu може, во нејзиното апсолутно дискреционо право, негира, задржува или повлекува од Корисникот било каков бонус или друга промоција или ја укинува било која политика во однос на тој Корисник, привремено или трајно.

Дупликат сметки
Вашата сметка мора да биде регистрирана во вашето правно име; само една сметка е дозволена по корисник и сите други сметки отворени со истите лични информации ќе се сметаат за "Дупликат сметки". Дублираните сметки ќе бидат затворени од нас веднаш и сите трансакции направени на дупликатната сметка ќе бидат вратени. Меѓутоа, сите добивки или бонуси кои сте ги стекнале или стекнале за време на активноста на Duplicate Account ќе бидат засегнати.

Сметките креирани под различни имиња, но од истото домаќинство, компјутер или со користење на истите информации, како телефонски број или адреса за е-пошта ќе се сметаат за "двојни сметки". Сепак, сите ограничувања може да се отстранат откако ќе добиеме потврда дека има повеќе од едно единствено лице во домаќинството, обезбедувајќи на секое лице (сопственик на сметката) копии од Picture ID и Билтен за комунални услуги.

престанок
Корисникот може да го раскине овој Договор со тоа што ќе го извести SlotsPlus.eu во писмена форма во секое време, под услов корисникот да нема пари на SlotsPlus.eu од која било причина.

SlotsPlus.eu го задржува правото да го прекине членството на Корисникот, во секое време и за било која причина, по сопствена дискреција, а особено во случај на било каква активност што може да му наштети SlotsPlus.eu и / или нејзините членови вклучувајќи, но не ограничувајќи се на, измама, злоупотреба на бонуси и други промоции, несериозни и неосновани тврдења и злоупотреба на софтверот на казиното.

По раскинувањето од страна на Корисникот или SlotsPlus.eu како погоре, SlotsPlus.eu го враќа Корисникот на било какви средства, кои можат да бидат на сметката на Корисникот над и над било кој износ, што може да биде резултат на SlotsPlus.eu (доколку има). Во секој случај, повратот не го надминува почетниот депозит направен од Корисникот.

Прекинувањето од страна на Корисникот или SlotsPlus.eu како што е погоре, не е во спротивност со наплатата на било која од страните од кој било износ кој законски го должи другата страна врз основа на овој Договор.

Применливо право / надлежност
Овој Договор, толкувањето и извршувањето, како и односот меѓу страните, се регулираат и толкуваат во согласност со законите на Обединето Кралство.
Секое барање или спор што произлегува директно или индиректно надвор од овој Договор се поднесува до надлежниот суд на земјата Панама чиј суд има исклучива надлежност. И покрај горенаведеното, SlotsPlus.eu има право да поведе правна постапка против Корисникот пред надлежниот суд во надлежност на матичната страна на корисникот или на друго место.

Измени и дополнувања
SlotsPlus.eu го задржува правото да ги менува овие Услови и правила од време на време онака како што одговара. На корисниците им се препорачува да ги разгледаат овие Услови и правила не помалку од еднаш месечно на веб-сајтот SlotsPlus.eu со цел да утврдат кои амандмани, доколку ги има, се направени.

ОВОЈ ДОГОВОР е прифатен и потпишан од SlotsPlus.eu И СО КОРИСНИКОТ КАКО ШТО Е ИНДИКАТИВЕН ВО ВВЕДЕНОТ ПАРАГРАФ ПРЕД ГОЛЕМИТЕ "УСЛОВИ И УСЛОВИ", на датумот на кој софтверот е инсталиран од страна на корисникот.

Игра сегаhttp://www.slotsplus.eu

Казино Бонусите

Вкупно: 9,166
44X Играј преку CasinoEURO 850000 Max ПовлекувањеДополнителен казино бонус: £ 50 Мобилен фрирол турнир на принцезата од рајот High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x Wagering $ 550000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 120 бесплатно врти без депозит казино на Велигден изненадување Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x Wagering $ 26000 Максимум Withdrawalextra бонус: € 222 Дневен турнир за слободни фрлања на Сребрена игра на кралицата Rtg ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60X игра преку казино $ 601000 Макс готовина outExtra бонус: € 735 казино турнири фрирол на изобилство правопис ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50X барања за пешачење Еуро 960000 Макс готовина outExtra бонус: £ 430 мобилен фрирол турнир на Билингсберг Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Играј преку CasinoEUR 667000 Макс CashOutExtra Казино бонус: € 620 слободен чип казино на Карусели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X Играј преку € 382000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 175 бесплатни врти без депозит на Лигата за правда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40X Каматни барања € 156000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: 865% Казино натпревар бонус на Archibald Африка Hd Светски натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X барања за пешачење € 243000 Max CashOutСпецијален бонус: $ 22 казино турнири за слободни фрлања за ноќни клубови за ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65X игра преку казино $ 592000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 100 бесплатно вртења на цреша бомба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35x игра преку казино $ 109000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: $ 805 казино турнир на пареа кула ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33x Барања за барања Еур 639000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 625% Регистрација на казино за Wonder Woman ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40X Играј преку € 461000 Максимален бонус за повлекување: € 2170 Без депозит казино бонус на кучиња Паунд долари Ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X барања за пешачење ЕUR 162000 Макс ПовлекувањеЕксклузивен казино-бонус: € 110 слободен чип на Lucky пекарница Foxium слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку Еуро 66000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: € 365 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Тор ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X облог £ 942000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: £ 2920 без депозитни бонус казино на Gnome Sweet Home ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x облог € 254000 Макс Withdrawalexclusive бонус: 220 Слободен вртења на Viz ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x WagerEur 778000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: $ 370 бесплатни пари на Casinomeister ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Wager $ 268000 Макс Повлекување Екстра бонус: $ 3785 без депозит казино бонус на Римминг Ролни Џек и Џил Микрогаминг Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x Wagering $ 322000 Макс CashOutspecial бонус: $ 250 слободен пари за кралицата на злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку CasinoEURO 15000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: 222 бесплатни врти за магичните пари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X барања за пешачењеEur 267000 Макс готовина outExclusive бонус: 495% бонус за прв депозит за овошје Кралство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X игра преку казино $ 341000 Макс CashOutspecial бонус: € 1665 Нема депозит бонус на Збег ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44X Играј преку € 710000 Max ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 175 бесплатни врти нема депозит на Сончевиот Snap Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X облог € 335000 Макс готовина outExtra Казино бонус: € 450 турнир на Грешни врти ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x игра преку казино € 898000 Макс готовина дополнителен бонус: 175 бесплатни врти токму сега на Monster Mash Cash Cash Habanero Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку казино $ 705000 Максимално повлекувањеЕксклучок казино бонус: 375% Натпревар во казино на вечери на фортунските спиноменални казиносни слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50X игра низ казино $ 697000 Макс готовина дополнителен бонус: Eur 555 турнир на непослушен или убав ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

успех 100%
35x барањата за обложување £ 871000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: EURO 1310 Без депозит за Торнадо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60X игра преку казино £ 875000 Макс готовина дополнителен бонус: $ 230 турнир на среќа Лепрекони Саудирај казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44X Играј преку $ 296000 Макс готовина outSpecial бонус: 610% Најдобра бонус казино за регистрација на Eggomatic Невентен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x игра преку казино € 755000 Макс готовина outExtra Казино бонус: $ 85 Слободен чип на среќа девојки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X Играј преку казино € 422000 Максимално повлекување Екстра бонус: 280 бесплатни верзии за лојалност! на таен код Невентен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Играј преку CasinoEUR 704000 Max CashOutСпецијален бонус: € 135 БЕСПЛАТЕН ЧИП на топла дијаманти ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x Wagering € 598000 Макс готовински бонус: £ 460 онлајн казино турнир на Ноќта на вештерките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Репродуцирај преку ЕUR 263000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: $ 160 НЕ ДЕПОЗИТ на ноќите на Fortune Spinomenal Casino ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Каматни барања € 828000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: € 130 Слободен чип казино на змеј на змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x игра преку CasinoEUR 766000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 155 Дневен турнир за слободни фрлања на змејско јајце Том Хорн казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x игра преку казино $ 703000 Макс CashOutExclusive бонус: $ 855 турнир на Самба карневал Playn оди слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x игра преку $ 336000 Макс CashOutExtra бонус: 77 слободен врти казино на Coyote уриваат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X Каматни барања € 768000 Макс готовина outExtra бонус: $ 610 турнир на Луди Седум Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку казино $ 415000 Макс готовина outExclusive бонус: $ 4380 Без депозит бонус код на Титан громот Quickspin Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку казино € 936000 Максимална повлекувањаспецијален бонус: 290 Бесплатно врти без депозит казино на шпион Игра Ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Играј преку $ 954000 Max CashOutspecial бонус: 240% Натпревар во казино на бижуто Море ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X Играј преку $ 983000 Max CashOutСпецијален бонус: 65 Лојални бесплатни врти! на Херакле Висока и Семоќна игра за придружба на Свирица ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Багра барања $ 959000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 88 судење спинови на Stormin 7s Ainsworth Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x барањата за обложување € 131000 Макс готовина outExtra Казино бонус: £ 2395 без депозит бонус на Sugarush HD Светската натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45x Играј преку казино € 924000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: € 1655 Нема депозитни бонус казино на Reel Cash Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x Играј преку $ 189000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: € 130 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на шампион на патеката Нетентен Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40x Wagering € 923000 Максимум Withdrawalextra бонус: £ 595 турнир на Superbikes HD Светската натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X игра преку CasinoEur 890000 Максимална повлекување дополнителен бонус: € 225 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Артур Потрагата II ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x облог € 716000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: € 3680 Без депозит казино бонус на Ирски шарми спиноменални казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40X Играј преку казино € 179000 Макс CashOutExtra бонус: 185% натпревар бонус на топла линии Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X Wagering € 159000 Макс готовински ексклузивен бонус: 120% Бонус за поклопување на казино на мечот на Александар Isoftbet ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x Играј преку CasinoEURO 666000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 1710 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Игловски крилја Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45x Играј преку € 976000 Максимална готовинаДополнителен бонус: 450% Бонус за депозит натпревар за Што игра за отскокнување на Microgaming Slot ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X облог € 13000 Макс готовински outspecial бонус: $ 490 казино чип на број еден Fugaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X Wagering $ 944000 Макс готовина outExclusive Бонус: 860% Натпревар во казино на Safari Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66x Wagering $ 434000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 415 казино турнир на Whats Готвење Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35x облог $ 954000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 111 бесплатни пари на Worldcup Фудбалски избори Gamesos казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x игра преку казино £ 44000 Макс CashOutAdditional бонус: $ 4400 без депозит бонус на Сахарас соништа Fugaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Страница на 1 1511 2 3 ... 151

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино