Спортско прикажување на екранот
Продај RSS

Спортското обложување

1. Пријавување - ПРИДРУЖЕТЕ

Потребно е информациите обезбедени од страна на Клиентот во времето на пријавувањето да бидат точни и валидни. SportsBetting.ag го задржува правото да ја одбие или да ја откаже било која сметка креирана ако е утврдено дека Клиентот веќе има креирано сметка, дека информациите се неважечки или неточни, се на црната листа, или од било која друга причина оставена на дискреција на управување. Отворајќи сметка со SportsBetting.ag, клиентот се согласува дека сите правила на SportsBetting.ag, политики и оперативни процедури ќе се однесуваат на нив. SportsBetting.ag го задржува правото да го одбие дејството на клиентот или да ги затвори нивните сметки доколку е потребно за да ги почитува сите барања што може да се утврдат. Клиентите не смеат да отворат повеќе од една клиентска сметка по домаќинство без претходна писмена согласност од SportsBetting.ag. Ако клиентот сака да го тестира системот, Sportsbettng.ag ќе му обезбеди на клиентот демо демо сметка. Во случај на повреда, SportsBetting.ag има право да ја поништи сегашната и идната активност на сметката.

2. Избор / откажување

Ние комуницираме со нашите клиенти на редовна основа за да обезбедиме информации во врска со нивната сметка, ексклузивни понуди и ажурирања. Ние можеме да контактираме со нашите клиенти преку е-пошта или телефон, во согласност со нивните изразени желби.

3. Известување Активност

SportsBetting.ag постојано ќе ја следи активноста на сметката на клиентот и ќе дава извештаи кои ја сумираат оваа активност. Форматот, содржината и зачестеноста на извештаите може да се разликуваат од време на време по наше дискреционо.

4. Права на играч

Клиентот го задржува правото да се сомнева или да побара појаснување на правилата, политиките и процедурите што ги спроведува SportsBetting.ag. Во случај да постои несовпаѓање на сметката, клиентот може да побара извештај за нивната активност на сметката во секое време онлајн.

5. Услови и престанок

Мандатот на овој Договор ќе започне по писмената потврда на Sportbetting.ag за креирањето на вашата сметка. Или SportsBetting.ag или клиентот може да го раскине овој Договор во секое време, со или без причина. SportsBetting.ag има право да го раскине договорот без претходно известување ако клиентот ги прекрши условите од овој договор.

6. Нема застапеност или гаранција

Секој израз од SportsBetting.ag е израз на мислење и клиентот се согласува, разбира и признава дека тие не биле поттикнати и / или убедени со тоа да влезат во овој "Договор" и дека Огранокот влезе во Договорот од своја слободна волја и избор, без каква било сила или принуда, и само по темелна, целосна, целосна и внимателна истрага и по добивање независен совет и совет од нивниот сметководител, нивниот адвокат и нивните финансиски советници.

7. обештетување

Клиентот треба да ги брани, обештети и да ги задржи нашите соработници, директори, службеници, вработени и претставници безопасни од и против сите и сите обврски, загуби, штети и трошоци, вклучувајќи разумни адвокатски давачки, кои произлегуваат од, кои произлегуваат од, или во било каков начин поврзан со (а) секое прекршување на гаранцијата, застапеноста или договорот содржан во овој Договор, (б) извршувањето на вашите должности и обврски според овој Договор, (в) Ваша небрежност или (г) каква било повреда предизвикана директно или индиректно од страна на вашите несовесни или намерни дела или пропусти.

8. Одрекување од одговорност

SportsBetting.ag не прави експлицитни или имплицитни гаранции или застапувања во однос на нивните услуги. Покрај тоа, ние не правиме никаква претстава дека работата на нашата веб-страница ќе биде непрекинато или без грешки и нема да биде одговорна за последиците од какви било прекини или грешки.

9. Ограничување на одговорноста

SportsBetting.ag нема да биде одговорен за индиректна, посебна или последователна штета (или каква било загуба на приходи, профит или податоци) кои произлегуваат во врска со овој Договор, дури и ако сме биле известени за можноста за таква штета. Ништо во овој Договор нема да се толкува како да обезбеди никакви права, лекови или бенефиции за секое лице или субјект што не е страна во овој Договор. Нашите обврски според овој Договор не претставуваат лични обврски на нашите директори, службеници, вработени или акционери.

10. Независна истрага

Клиентот потврдува дека тој / таа го прочитал овој договор и се согласува со сите нејзини услови. Клиентот независно ја проценил желбата за учество во овој Договор и не се потпира на каква било застапеност, гаранција или изјава освен онака како што е наведено во овој Договор.

11. Не-откажување

Нашиот неуспех да го спроведеме строгото извршување на која било одредба од овој Договор нема да претставува откажување од нашето право да ја спроведеме таа одредба или која било друга одредба од овој Договор. НЕМА МОДИФИКАЦИИ, ДОПОЛНИТЕЛЦИ, ИЗМЕНУВАЊА ИЛИ ИНТЕРЛАНИЗАЦИИ НА ОВОЈ ДОГОВОР СЕ ДОЗВОЛИ ИЛИ ЌЕ СЕ ПРИЗНАТИАТ од САД. Ниту еден од нашите вработени, службеници или агенти не може вербално да ја смени, измени или да се откаже од било која одредба од овој Договор.

12. Спортското обложување во моментов ги ограничува депозитите на кредитни карти само од следниве земји:

 • Обединетите Арапски Емирати (АЕ)
 • Албанија (АЛ)
 • Швајцарија (CH)
 • Алжир (ДЗ)
 • Естонија (ЕЕ)
 • Јапонија (JP)
 • Малезија (МО)
 • Тунис (ТН)
 • Турција (TR)
 • Нов Зеланд (НЗ)
 • Руската федерација (RU)
 • Оман (ОМ)
 • Виетнам (VN)

13. За

Blue High House SA, регистарски број 620693, е лиценциран и регулиран од страна на La Republica de Panama, Министерство за економија и финансии, делот за управување со контрола.

Игра сегаhttps://www.sportsbetting.ag

Активни бонуси

Вкупно: 804
77X Игра преку казино £ 100000 Макс Withdrawalextra бонус: £ 500 бесплатен чип на плод дело ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Wagering $ 70000 Max CashOutadditional бонус: 15 бесплатни вртења на фармата Авантурите HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку казино € 836000 Максимално повлекување Екстра бонус: 860% Бонус на натпревар на тиква ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку $ 224000 Max CashOutadditional бонус: 525% Натпревар во казино на Супер Дупер Цреша Бали Вулф Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку $ 164000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: 925% Натпревар во казино на космичките напаѓачи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино € 288000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 410 слободен чип на Blue Diamond Црвениот тигар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку € 322000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: 125 Бесплатно се врти без казино за депозити на Cinco de Mayo ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку CasinoEUR 862000 Максимален повлекувањеДополнителен казино бонус: Eur 350 онлајн казино турнир за палење топол Егт казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X WagerEUR 532000 Максимална готовинаДополнителен бонус: $ 345 БЕСПЛАТНО чип на лондонски паб Kajot казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Wagering € 971000 Макс ПовлекувањеПосебен бонус: € 975 Без депозит на венецијанска роза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Wagering $ 974000 Максимум Withdrawalextra бонус: € 855 казино турнир на диви игра Nextgen Игри на среќа игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку казино € 672000 Макс Кеш Неодамнешен бонус: EURO 4835 Без депозит бонус код за Римската Империја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Wagering € 301000 Макс готовина outExclusive Бонус: 760% Бонус за натпревар на топол мед 22 Vip Мрежа казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Wagering $ 641000 Макс готовински бонус: € 555 Слободен чип казино на Дон Хуан и пиперки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Играј преку € 284000 Максимално повлекување Екстра бонус: 22 бесплатно се врти казино на вештерки Богатството ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Барања за барањатаEur 608000 Максимум повлекувањеДополнителен казино бонус: 840% бонус за добивање бонуси на 4 сезони ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку € 327000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: $ 385 казино чип на чудовиште победи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x игра преку Еуро 435000 Макс готовина дополнителен бонус: 275 слободен казино се врти на Колумбус ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X игра преку казино $ 263000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: Eur 3510 Нема бонус за депозит на Роул стравот Бутик Игри Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку CasinoEUR 635000 Максимално повлекување Екстра бонус: 285 Лојални бесплатни врти! на Медиумски пикник ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку CasinoEUR 717000 Max CashOutДополнителен бонус: 240% натпревар бонус на скандинавските Hunks ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку Еуро 142000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 222 Бесплатно казино се врти на искушението Кралицата WMS Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X облог $ 540000 Макс Withdrawalextra бонус: $ 4075 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КОД на ѕвездената Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Wagering € 173000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: € 665 Бесплатни пари на кула на власта ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Wagering € 728000 Max CashOutExclusive бонус: Eur 4470 Нема депозит на Алиса во земјата на чудата Bf Игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Багра барања $ 503000 Макс CashOutextra бонус: € 665 слободен пари на мраз светот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Игра преку $ 318000 Max CashOutExtra бонус: Eur 460 онлајн казино турнир на луди 7 Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X барања за пешачење € 165000 Max CashOutДополнителен бонус: 230% Бонус за натпревар на Магичното стапче ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Играј преку казино € 124000 Макс готовинаДополнителен бонус: € 680 FREE CHIP CASINO на опасност! ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Wagering $ 986000 Макс готовина излезност бонус: 475% натпревар бонус казино на прекрасни 7s Сакаат казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x WagerEURO 854000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 630 БЕСПЛАТНО чип на Нрвна нетентен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x WagerEur 888000 Максимален повлекување специјален бонус: 275 БЕСПЛАТНИ Врти на Големиот Египет Ег ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x обложувачки барања £ 915000 Max CashOutAdditional казино бонус: 530% бонус за казино за регистрација на луди Ноќ на вештерките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X игра преку казино $ 21000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 895% натпревар бонус на Супертрон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Играј преку казино £ 11000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: € 70 Слободен казино чип на Бадми Мачка Ривал казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X барања за пешачење € 639000 Max Повлекување дополнителен бонус: Eur 430 казино турнири за слободни или без договор ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Wagering € 696000 Макс CashOutСпецијален бонус: 55 слободен врти на џезот на Њу Орлеанс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Играј преку Еуро 663000 Максимален повлекување специјален бонус: € 675 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на сјајни богатства ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X игра преку казино $ 717000 Макс CashOutExclusive бонус: € 400 Слободен чип на среќа на среќата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X WagerEUR 324000 Макс ПовлекувањеЕксклучлив казино-бонус: 600% Најдобар бонус на казино за регистрација на пустински богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X барањата за обложување $ 167000 Максимален бонус за повлекување: € 145 слободен казино чип на златна понуда Црвениот тигар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку казино € 157000 Макс готовинаДополнителен бонус: $ 2350 Без депозит Бонус код на Античка Аркадија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Игра преку $ 28000 Макс готовина дополнителен бонус: 505% Прв бонус на депозит на Меч на судбината ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино $ 678000 Макс готовина outExtra бонус: 65 бесплатни врти без депозит на Големото патување Ег казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку казино € 5000 Максимална повлекувањеНадграден бонус: £ 80 БЕСПЛАТНО чип на Viz ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Барања за барањата ЕUR 174000 Максимално повлекување дополнителен бонус: $ 1980 Нема депозитен бонус код на Aladdin & s Destiny ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x игра прекуEURO 831000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: 195 бесплатни врти на гаден карневал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X барања за пешачење Еуро 154000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 66 БЕСПЛАТНИ СПИНКИ на Збег ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Игра преку $ 638000 Макс готовински ексклузивен бонус: 440% Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино £ 595000 Макс CashOutExtra бонус: 945% Нема правила бонус! за богатствата на Тигар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X игра преку казино $ 712000 Макс CashOutexclusive бонус: $ 3765 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на пустинско богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x игра преку казино £ 808000 Макс CashOutExclusive бонус: £ 815 казино турнир на Scrooge Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Игра преку $ 590000 Максимална повлекување дополнителен бонус: $ 2315 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КОД на инсекти светот HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку $ 2000 Макс готовина outExclusive бонус: $ 165 слободен казино турнир на електрични Сем Елк казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Играј преку казино $ 675000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 100 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на желба за купување ривали за казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку Еуро 730000 Макс Повлекување Екстра бонус: $ 1275 НЕМА ДЕПОЗИТ на Лејди Гламур ХД Светски натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x барањата за обложување € 717000 Максимален повлекувањеДополнителен бонус: Eur 1480 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС на масонските среќа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку $ 826000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 330% Регистрирај се на казино бонус на врвни реклами ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку Еуро 417000 Макс готовина outExtra бонус: Еуро 240 слободен чип на Esqueleto Explosivo Thunderkick казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку $ 128000 Максимална Withdrawalextra бонус: 180 бесплатни врти на Кинг Кесалот Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X барања за пешачење $ 204000 Максимален повлекување екстра бонус: EURO 4685 без депозит казино бонус на илузионист ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Wagering € 616000 Макс готовина outExclusive Бонус: 100 бесплатно врти на Туѓо Хантер Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X облог $ 20000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: € 1275 Нема депозит казино бонус на Диноманија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x Wagering $ 481000 Макс CashOutExclusive Бонус: 610% казино натпревар бонус на Хит ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Играј преку € 488000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: $ 745 Мобилен слободен празник турнир на одмор сезона Playn оди слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 131 2 3 ... 13

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино