Снимањето на Лоттерот
Продај RSS

Лотари

Играјќи го глобално во текот на една деценија

Основана во февруари 2002, TheLotter.com е прва од ваков вид, нудејќи им на луѓето слобода да купуваат официјални лотарија од од целиот свет. Ние сме независна услуга за купување билети со над локалните канцеларии на 20 низ целиот свет. Нашите вработени во локалната канцеларија купуваат билети за лотарија од официјални трговци на лотарија во име на нашите корисници.

Среќен лотарија броеви генератор >>

на Lotter.com е управувана од Лотер Ентерпрајзс Рибар, лоцирана во Трик Ил-Фурнар, Qormi QRM3506, Малта.

Игра од насекаде во светот

Секој, без оглед на државјанството, може да купи официјални билети за лотарија преку Lotter.com. Без разлика дали сте ирски граѓанин кој го сака американскиот Powerball или австралиски играч кој не може да добие доволно EuroMillions, започнувајќи сметка е сè што е потребно за да започнете да ги играте вашите омилени глобални лотарии онлајн. Докажано сме одново и повеќе дека среќата нема граници и ние со големо задоволство во правењето на навидум невозможни соништа се обистини за лотарија играчи од целиот свет.

Тоа е Вашиот Джакпот, Не Наши - Апсолутно Не се земени комисии

Со текот на годините ние обезбедивме милиони играчи со билети за лотарии низ целиот свет и уживавме да имаме повеќе од еден милион победници на оваа страница. Ние наплаќаме такса за ракување, која веќе е вклучена во цената на билетот, што ни овозможува да работиме без да земаме никакви провизии од она што нашите корисници ќе добијат, без разлика колку е голема нивната награда. theLotter.com е управувана од Лотер Ентерпрајзс Рибар и не е поврзана со било која официјална лотарија организација.

Едноставна и безбедна услуга

Откако ќе го купите преку Lotter.com, претставник во нашите локални канцеларии лично ги купува вашите официјални лотарија во ваше име. Откако ќе се купи физички билет, претставникот го скенира билетот што можете да го видите со најавување на вашата сметка. Секој скениран билет е со печат со сериски број, заедно со датумот, времето и местото на купување од самата официјална лотарија. Можете да ја потврдите точноста на овие податоци со официјалниот лотарен оператор во секое време. Откако ќе се скенира билет, тоа е внимателно поставено во безбеден засолниште во нашата локална канцеларија

Победа направени лесно

Веднаш штом ќе бидат објавени победничките броеви, ние ќе ве известиме преку е-пошта или СМС-порака ако сте освоиле награда, вклучувајќи го и џекпот или секундарните награди. Целата сума за награда потоа се пренесува директно на вашата сметка на Lotter.com. Ниту една комисија никогаш не се зема за награди на Lotter.com - она ​​што го добивате е целосно твое. Треба да освоите голема сума пари, можеби ќе треба да патувате за да ја собирате вашата победа лично. ВИП тимот на Lotter.com ќе ви помогне со потребната документација и дури ќе добиете и бесплатен лет со љубезност на theLotter.com!

Ако не сте задоволни со нашата услуга поради некоја причина, ние ќе го вратиме вашето прво купување во целост.

Каде победници се собираат

Со текот на годините, ние имавме привилегија да платиме повеќе од 80 милиони долари во награди за нашите клиенти. Тоа $ 80 милиони вклучува некои огромни победници:

Hall of Fortune на Lotter.com

  1. АД - 2017, Флорида Лото, $ 30 милиони
  2. ММ - 2015, Орегон Мегабукс, $ 6.4 милиони
  3. Г. - 2016, US Powerball, $ 1 милиони
  4. П. - 2016, US Powerball, $ 1 милиони
  5. HV - 2016, US Powerball, $ 1 милиони
  6. BU - 2012, US Powerball, $ 1 милиони
  7. S-2016, Австрија Лото, € 824,000
  8. АК - 2013, Италија SuperStar, € 578,000
  9. IK - 2013, EuroMillions, € 489,000

Игра сегаhttps://www.thelotter.com

Активни бонуси

Вкупно: 35
Што е поголемо од Италијанското Суперѕвезда? Суперѕвезда се подготви со екстра € 10,000,000 Божиќ томбола! Возбудливи вести за навивачите на фановите на Италија: Сите билети купени за извлекување на SuperStar ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Тоа е тоа посебно време од годината! Како наш дар за одмор, ви даваме шанса да освоиме возбудливи награди во нашата ексклузивна новогодишна пауза и секојдневни промоции! Учество во Христос ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Божиќ е скоро тука! За многу кратко време ќе им доделиме награди во нашата ексклузивна Божиќна лавина и не сакаме да пропуштите. Еве како можете да влезете во Божиќ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Божиќ може да биде начин, но не можеме да чекаме! Зошто? Бидејќи Шпанија Loteria de Navidad е најголемиот лотарен настан во светот, нудејќи: € 2.38 милијарди во награди! € 4 милиони џекпот! ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Играчите што купуваат онлајн билети за лотарија со TheLotter, ќе бидат среќни да знаат дека добиваат извонредна заштеда од 25% на Пакети за повеќекратни нацртани. Едноставно одберете еден од многуте пакети за повеќекратно нацртање, репродуцирајте 5, 10 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Loteria del Nino држи бројка од епски пропорции за да го прослави почетокот на спектакуларната нова година! Започнете 2019 исклучиво право со внесување на 6 јануарскиот томбола со брилијантен 1: 3 коефициенти и € 70 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Тоа беше темна и бурна ноќ и високо на планина во забранувачки замок, каде што не се развеселив човек се осмели да оди, луд научник работеше на неговата најнова креација: попусти од чудовишта! Но, не порано ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Екслузивно: $ 750 Million US - Powerball е најголемиот џек-поп во светот! Добијте го додека е жешко! Продажбата на билети ќе се затвора наскоро, така што ве поттикнуваме да ги купите билетите што е можно поскоро ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Добивката на 1.6 милијарди милијарди мега милји може да заврши, но можностите за огромна победа на џекпот не се! Следниот натпревар за Powerball има неверојатна парична награда од 620 милион долари, сега најголем џекпот во ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Овој цртеж ќе слезе во историјата! Играј за да ја освоиме најголемата награда за џекпот која некогаш беше доделена: $ 1.6 милијарди долари. Некој ќе ја освои оваа огромна, рекордна награда, па зошто да не беше тоа вие? ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Ова е едно за книги, луѓе! Џек-пот-мега Милиони САД се зголеми на $ 1.6 милијарди долари, со што го прекрши претходниот светски рекорд од $ 1.58 милијарди поставени во јануари 2016. Дали сакате да бидете ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Тоа би можело да биде ти! $ 470 Million Некој ќе победи на ова! Џек-потот од САД - мега Милиони повторно се преврте! Во следниот нацрт, можете да освоите $ 470 милион џекпот. Som ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Вејки, весели! Мислевме дека ќе ве известам рано: продажбата за $ 405 Million US - мега Милиони почнаа! Со оглед на големината на џекпот, многу е, многу веројатно дека ќе има многу ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Кога конечно ќе падне џекпот на $ 367 Million US - мега Милиони? Ставете крај на лудилото за превртување со освојување на големата награда од $ 367 Million! Дали мислите дека можете да го направите тоа? ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Сте се пријавиле на Lotter.com бидејќи сте биле инспирирани да ги играте најголемите лотереи во светот онлајн. Сепак, од една или друга причина, никогаш не игравте. Ако сте заинтересирани да играте ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Лотер Ентерпрајз Лимитед и неговите поврзани брендови работат со независна услуга за набавка на билети и не се поврзани ниту со овластени организации на лотарија. Интернационал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Сите работи и без игра - не е тоа досадно? Па, е време да го забрзате расположението со купување на лотарија за $ 227 Million US - Mega Millions. Значи да ја удриш и да се извадиш ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

ОГРАНИЧНИ ЈАКПОТИ се ретки, но кога ќе се случат, тие предизвикуваат доста мешање! Мислевме дека е неопходно да ви дадеме "глава нагоре" на претстојниот HUGEJACKPOT: EuroMillions Superdraw се случува ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Нашата цел, бидејќи 2002, е да ви донесе најголемите и највозбудливите лотарии на планетата за да играте и да победите. Работи! Нашите играчи имаат освоено повеќе од $ 90 милиони играјќи го глобално на ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Замислете си таму на отворениот пат. Не е грижа во светот. Не кажувај дека не можеш да го занишаш. Реализација на вашите соништа може да се покаже како лесно сега кога Шпанија - EuroMillions има € 90 Mi ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Часовникот заоѓа. Лотаријата е само неколку часа подалеку. Джакпот може да падне и сакаш да бидеш таму за да го фатиш! Не сакате да ја пропуштите шансата да ја освоите $ 247 милион американски долари - моќ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Сите ние водиме зафатени животи, а понекогаш, добро, само заборавете ... Има едно нешто, иако не сакате да пропуштите и тоа е $ 223 Million US - Powerball draw. Токму затоа сме ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Суровата рака на време - пред да ја знаете вашата шанса да победите на $ 203 Million US - Powerball ќе помине. Сега не сакаме тоа да се случи, нели? Вистината е, не мора да пропуштите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Знаеме дека не сакате да го пропуштите најголемиот лотарија привлекува, па затоа е ова идеално време за вас. $ 187 Million US - Powerball се подготви, со најголем џек-поп во светот, ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Никогаш не е премногу рано да се возбудиш за годишната бројка на Lottery de Navidad во Шпанија! Со € 2.38 милијарди во награди и 1: 3 победа шансите, ова е мора да игра томболката на годината! Лотерија де Навид ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Знаете што велат тие: "Ако одложите, ќе изгубите". Со излегувањето на 493 Милион САД - мега Милиони, не сакате да бидете фатени за спиење! ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Часовникот заоѓа. Лотаријата е само неколку часа подалеку. Джакпот може да падне и сакаш да бидеш таму за да го фатиш! Не сакате да ја пропуштите шансата да ја освоите $ 422 Million US - Mega ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Не сте слушнале за нашиот панамски $ 30 Милиони џекпот победник во Флорида Лото? или ирачкиот човек победи со нас $ 6.4 Милиони Орегон Мегабуккс со нас? ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Среќни сме што сте тука на Lotter.com и заедно ќе имаме многу забава! Ајде да ја започнеме оваа забава. Пушти сега со 50% попуст! ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Зедовте голем прв чекор со пријавувањето и сакаме да ви помогнеме да го направите следниот чекор на игра за да добиете џекпот што го менува животот, како што е $ 340 Million US - Mega Millions! Земете 50% исклучено на ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Заработете ги VIP поени и неверојатни попусти со играње на најголемите лотереи во светот! Дознајте како можете да заштедите повеќе со ВИП-ите на Лотаријата за влезници за ВИП Клубови на Lotter's, заштедете колку што е 20% на сите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Никогаш не пропуштајте нерешено и добивате 25 инстант ВИП поени! Може ли да ја играм најголемата лотарија во светот од мојата земја? Да, можете да ја играат најголемата лотарија на интернет онлајн со theLotter од каде било во ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Набавете 4 или повеќе акции за најголем број на титули во Европа и добијте неверојатен 10% попуст! Loteria Nacional доделува некои од најголемите награди во светот, нудејќи возбудлив цртеж со карактеристики на 37, ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Специјален попуст за еднократни записи! * Ако играте во САД - Мега Милиони Како да се игра Италија Милиони ден Онлајн Играјте Италија Милиони ден онлајн секој ден од неделата за вашата шанса да освоите фиксен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Добијте инстант пари во бонус пари за еднократни записи! Како да играте во Ирска Дејли Милион онлајн Станете милионер денес од било каде во светот со играње на Ирска Дејли Мил ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 2
Леле, што е возење! По 3 rollovers во ред од 26 / 10 / 2018, овој џекпот мора да биде подготвен да падне и може да го фатите! Постојат 3 работи што мора да знаете за овој петок: втората ди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

11.11 е ден на синглови! Ден на синглови, популарен одмор меѓу млади, единствени, кинески луѓе, се смета за најголем ден за купување на интернет во годината! Искористете ги предностите на големиот Сам ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува: