Wild Blaster screenshot
Продај RSS

Wild Blaster

ОПШТИ БОНУССКИ УСЛОВИ И УСЛОВИ
играчи од Шведска не ги исполнуваат условите за бонуси или бесплатни игри, ниту пак можат да учествуваат во било какви промоции.

Само еден бонус се доделува по лице (електронска пошта или IP адреса), освен ако не е поинаку наведено.

Максималниот облог со активен бонус е 5 EURO / USD, 50 NOK, 300 RUB, 8 AUD, 0.0005 БТК, 20 PLN.

За да добиете бонус за депозит кој се кредитира на вашата сметка, треба да внесете најмалку 20 EUR / USD, 200 NOK, 1,500 RUB, 30 AUD / CAD, 0.004 БТК, 80 PLN. За да ги користите бесплатните вртења, треба да ја посетите вашата клиентска област, да го отворите табулаторот "Бонуси" и да ги активирате оние што ви се потребни. Тие потоа ќе станат достапни за соодветниот слот.

Одложувајќи ги сите игри во секоја игра, вклучувајќи бесплатни игри и бонус функции, до некое подоцнежно време кога немате повеќе пари и / или вршите нови депозити додека имате бесплатни функции за игри или бонус карактеристики кои сеуште се достапни во играта е се смета за прекршување на бонусните рокови и услови. Играчите што го прават тоа се согласуваат дека нивниот бонус и придружните добивки се прогласени за ништовни.

При користење на активен бонус, вистинските пари од сметката на играчот се први, а потоа само бонусните пари.

Може да барате само еден бонус во исто време. Бонусите поврзани со депозити не се наредени. Сите бонуси за добредојде и бонуси за повторно полнење ќе бидат ставени на x35; вкупната облог е еднаква на (бонус + депозит) * 35. Бесплатно врти резултат на обложување - x45.

Условите за бонус како што се објавени на веб-страницата се на англиски јазик и тоа е англиската верзија на овие Услови и правила кои ја формираат основата на овие Услови и правила. Преводот на други јазици може да се направи како услуга и се прави со добра намера. Меѓутоа, во случај на разлики помеѓу англиската верзија и преводот, англиската верзија има приоритет над секој превод.

Максималното повлекување од пријавувањето на бесплатни вртења е 20 EUR / USD, 200 NOK, 30 AUD / CAD, 1,200 RUB, 0.002 БТК, 800 PLN. Сите победи без вложувања без депозит ќе истечат по 14 дена од датумот кога биле доделени. Понудите за пријавување не можат да се побараат откако ќе се направи депозит.

Максималното повлекување од cashbacks од ВИП-менаџер е 5,000 EUR / USD, 50,000 NOK, 8,000 AUD / CAD, 350,000 RUB, 1.5 БТК, 20,000 PLN.

Бонусите имаат периоди на времетраење, на следниов начин: добредојдени бонуси (како и добредојде бесплатни спинови), бесплатни вртења (и победа) во вторникот, парични награди, VIP ниво награди, бонуси за повторно полнење - 1 недела; презареждане на викенд, награди за турнири - 2 недели.

Веб-страницата го задржува правото да ги ажурира бонусните услови и услови во секое време.

БОНУС УПРАВНИ УСЛОВИ
Имајте на ум фактот што секоја игра доаѓа со сопствен wagering%:

Табеларни игри - Baccarat, Блек Џек, Hi-Lo - 5% (освен за игри со дилер во живо)
Videopoker - 5%
рулет, Покер - 5% (освен за игри со дилер во живо)
Слотови - 100% (освен за игрите наведени подолу).
Следните игри се исклучени од понудата за промоција на бонус: Бесмртна романса, Сите Aces покер, Д-р Џекил и г-дин Хајд, Среќен риболов, Биг Бенг, Темниот витез, The Dark Knight, крева, Отфрлено Кралство, На Wish Master, Скруџ, Тајната на камењата, Simsalabim, Љубовта на Ѓаволот, Шампион на патеката, Робин Худ, Tomb Raider 2 ,Замокот Градител, Крвопролевање, Кралевите на Чикаго, Џекпот 6000, Џекпот Џестер 50k, Џокер про, Мега Џокер, Див ориент, Змеј танц, Бикини партија, Жив или мртов, Пинокио и Ѕвезден прав, Ролна крадат.

И бонусот и добивките ќе бидат отстранети откако истекува бонусот.

Било кој бонус може да се откаже пред да почнете да го репродуцирате. Ве молиме контактирајте го службата за поддршка на Интернет за да дознаете повеќе за откажувањето на бонусот.

Играчот може да ја смени валутата само откако е завршена првата фаза од добредојдениот бонус.

Играчите можат да побараат повлекување на нивните депозити пред да ги исполнат условите за пешачење, но имајте на ум дека бонусот и добивките ќе бидат задржани.

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ
Управувањето со казиното на вебсајтот го задржува правото да задржи или искористи било какви бонуси или добивки добиени како резултат на измамнички или на друг начин неправедни практики. На казиното на Интернет е забрането да се злоупотребуваат бонусните понуди. Ако се појават такви случаи, казиното го задржува правото да ги искористи сите добивки добиени како резултат на злоупотреба на бонусните понуди и да ја оневозможи можноста за користење на било какви бонуси за таа сметка во иднина.

Играчите од следните земји не можат да користат бесплатни игри без депозит: Авганистан, Албанија, Алжир, Ангола, Бахреин, Бангладеш, Бенин, Босна и Херцеговина, Боцвана, Бугарија, Бурунди, Камбоџа, Камерун, Канада, Зеленортски Острови, Чад, Коморос, Брегот на Слоновата Коска, Хрватска, ДанскаЕквадор, Египет, Екваторијална Гвинеја, Еритреја, Естонија, Етиопија, Франција, Гамбија, Грузија, Гана, Грција, Гвинеја, Гвинеја-Бисао, Гвајана, Хонг Конг, Унгарија, Индија, Индонезија, Иран, Ирак, , Кувајт, Лаос, Летонија, Лесото, Либерија, Литванија, Македонија, Мадагаскар, Малави, МалезијаМозамбик, Мјанмар, Намибија, Непал, Никарагва, Нигер, Нигерија, Северна Кореја, Оман, Пакистан, Палестина, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Филипини, Мали, Мали, Мавританија, ПолскаСенегал, Србија, Сејшелите, Сиера Леоне, Сингапур, Словачка, Словенија, Јужна Кореја, Јужен Судан, Словенија, Романија, Руанда, Шпанија, Судан, Свазиленд, Шведска, Сирија, Тајван, Танзанија, Тајланд, Того, Тунис, Уганда, Украина, Обединетите Арапски Емирати, Обединето Кралство, На Соединети Држави, Виетнам, Јемен, Замбија, Зимбабве.

Игра сегаhttps://www.wildblaster.com/

Активни бонуси

Вкупно: 122
EUR 840 Мобилен фрирол турнир на Дивиот бластер 45x Играј преку € 914000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: € 650 БЕСПЛАТНО Chip казино на експлозивни пирати Спиноменални казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

820% Најдобра бонус казино за регистрација на Дивиот бластер 77x Игра преку $ 84000 Макс. Повлекување Екстра бонус: € 77 казино турнир на нетисманен бенгалски тигар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3190 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС КОД на Wild Blaster 65X Барања за барање ЕUR 585000 Макс. Повлекување дополнителен бонус: 945% Нема правила Бонус! на Кристал Бол Бали Вулф Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 275 турнир на диви бластери 66X Барања барања $ 114000 Макс CashOutspecial бонус: 205 бесплатно врти не депозит на Велики Cashby ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 190 Дневен слободен турнир за слободни фрлања на Дивиот бластер 45X Игра преку казино $ 112000 Максимална повлекување дополнителен бонус: EURO 444 слободен казино за нивно јадење на сите спиноменални казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 235 Слободен чип Казино на Див Бластер 33X WageringEur 9000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 475 Слободен готовина на самовила ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

80 бесплатно се врти без депозит на Wild Blaster 35x Игра преку казино $ 44000 Макс готовина дополнителен бонус: 640% Бонус за поклопување на бонус од Кина со Љубовта за казино за казино Fugaso ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

20 бесплатно се врти казино во Диви Blaster 45X облог $ 208000 Макс Повлекување Екстра бонус: £ 410 казино чип на Супер бран 34 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

355% Бонус за натпревар на Дивиот бластер 44X Wagering € 986000 Макс. ПовлекувањеСпецијален бонус: € 2040 без депозит бонус код на Вампир Маскарада Фокмиум Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60 Слободен врти без депозит на Wild Blaster 30x облог £ 890000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 230 Бесплатни врти без депозит на Делфин гребен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 470 Слободен чип казино на диви бластер 44x облог $ 71000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: 55 слободен врти без казино за казино на фестивалот Квинс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 205 Слободен чип казино во Wild Blaster 30X облог € 205000 Max CashOutExclusive бонус: 615% Нема правила бонус! на Фантасини господар на мистеријата Нетентен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

420% Добредојдовте бонус на Дивиот бластер 77X WageringEur 730000 Макс CashOutadditional бонус: Eur 995 Мобилен фрирол турнир на Пантер Кралицата Прагматичен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

22 судењето се врти на Дивиот бластер 30x WageringEUR 976000 Макс. Повлекување специјален бонус: 465% бонус за прв депозит за луди мажи Bf Игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

245 бесплатно врти без казино за депозити во Диви Бластер 60x Барања за барања $ 863000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 135 Слободен вртења на слотови Ангели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 260 слободен казино турнир на Диви Blaster 33x облог € 110000 Максимална повлекувањеПоседни бонус: £ 495 казино турнири фрирол на рок на бродот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275 бесплатни врти без депозит на Wild Blaster 33X WageringEUR 113000 Max CashOutExclusive бонус: 235 лојални бесплатни врти! на Spinions Beach Party ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275% Бонус за депозит натпревар на Диви Бластер 50X Играј преку казино € 724000 Макс КешНовен дополнителен бонус: $ 3805 Нема бонус за депозит на Рил Рич Ѓаволот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

990% Бонус за депозит за натпревар на Дивиот бластер 30x Игра преку $ 505000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: $ 825 Мобилен слободен празник турнир на Pacific Attack Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

400% натпревар бонус на Диви Blaster 55x облог $ 662000 Макс готовина outextra бонус: € 4940 без депозит казино бонус на Aladdins плен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 525 слободен чип на Дивиот бластер 77x Wagering $ 451000 Макс Cash CashOutxclusive бонус: Еуро 840 казино турнир за уметност на Heist Playson ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

300 БЕСПЛАТНИ СПИНСИ на Дивиот бластер 35x Игра преку казино $ 440000 Макс готовински бонус: € 666 Мобилен фрирол-турнир на тропски третинг Слотланд ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

110 бесплатни вртења токму сега на Wild Blaster 77x WagerEURO 308000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 275 Ден на турнир за слободни фрлања на гладен ајкула Wazdan Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275 Бесплатно врти без депозит казино во Дивиот Blaster 44x WagerEur 375000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: Eur 444 слободен кеш на Микеланџело ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

80 Слободен врти без казино за депозити во Wild Blaster 33X Барања за барања € 283000 Max ПовлекувањеСпецијален бонус: € 2525 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Конго Бонго ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 315 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на Диви Бластер 65x Барања за барања € 911000 Максимално Повлекување Екстра Бонус: € 135 Мобилен Фрирол Слот турнир на Јура Светско ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3250 Нема депозит на Диви Blaster 55X облог $ 412000 Макс Withdrawalextra бонус: 60 Бесплатно врти не депозит казино на Чувајте го ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EURO 90 турнир за слободни фрлања за слободни фрлања на Wild Blaster 50X WagerEUR 939000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: € 610 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Супер Дијс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

100% натпревар бонус на Дивиот бластер 60X игра преку € 866000 Максимална подигање дополнителен бонус: 295% бонус за добредојде на Големата панда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 2865 Без депозит бонус казино во Диви Blaster 33x игра преку казино € 964000 Макс готовина ексклузивен бонус: EURO 700 слободен казино турнир на пламнал Tiers Spinomenal казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

205 бесплатни вртења на лојалноста! на Wild Blaster 40x Wager $ 831000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: $ 690 Дневен слободен турнир на Среќен Ѕвезди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 450 Слободен казино чип на Див Бластер 35x Wagering € 690000 Макс готовина outExclusive Бонус: € 2295 без депозит казино бонус на сирени Перл Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 3310 Без депозит на Дивиот Blaster 30X Играј преку казино $ 228000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 850% Бонус за депозит за шест акробати ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

115 слободен казино се врти во Дивиот бластер 66x Игра преку $ 128000 Max Повлекување Екстра бонус: $ 105 мобилен турнир за слободни фрлања на Табу ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 605 Слободен чип Казино на Диви Blaster 55x облог $ 912000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: 100% Казино натпревар бонус на пустината богатство Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44 бесплатно се врти без казино за депозити во Дивиот Blaster 77x Играј преку CasinoEURO 630000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: 385% бонус за поздравување на диви игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3965 без депозит казино бонус на Диви Бластер 50X Барањата барања $ 810000 Макс Повлекување дополнителен бонус: $ 2725 Без депозит Бонус законик на снег манија Rtg слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

580% натпревар бонус на Дивиот бластер 77X игра преку казино £ 330000 Макс повлекувањеЕксклучок казино бонус: 10 бесплатни врти без депозит казино на змеј грб Rtg слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

155% бонус за натпревар на Wild Blaster 77x Игра преку $ 656000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 935 без депозит бонус код на Black Beauty Bally Wulff Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 1015 Нема бонус за депозит на Дивиот Blaster 45x Играј преку € 397000 Макс КешОтСпецијален бонус: EUR 815 слободен казино турнир на Туѓо Хантер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 505 Дневен турнир за слободни фрлања на Дивиот бластер 65x Играј преку казино £ 490000 Макс КешОтСпецијален бонус: 110 БЕСПЛАТНИ СПИНСОВИ на ЗЕУС WMS Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 645 слободен казино турнир на Диви Blaster 44X Игра преку $ 870000 Максимална повлекувањеЕксклучок казино бонус: $ 260 БЕСПЛАТЕН ЧИП на принцезата Мајан ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

215% Регистрација Казино бонус на Дивиот бластер 77x Играј преку CasinoEur 733000 Макс. Со бонус од XboxNet: 355% Казино бонус за казино на Капетан Шоквејв ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 бесплатни вртења токму сега на Wild Blaster 77x Барањата за барањатаEur 244000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 80 Слободен казино се врти на готска биенас казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

665% натпревар бонус на Диви Blaster 55x облог $ 927000 Макс Повлекување Екстра бонус: 235 Слободен вртења казино на изгубениот храм Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 95 Бесплатни пари во диви бластери 30x Барања за барањата $ 972000 Максимален повлекувањесобен бонус: 390% натпревар бонус казино на Twerk Endorphina ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

85 Слободен казино се врти во Дивиот бластер 44x Играј преку CasinoEURO 964000 Макс CashOutexclusive бонус: $ 250 казино турнири фрирол на Silent Movie Igt слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 635 слободен чип казино на Дивиот Blaster 40X облог € 54000 Макс готовина outSpecial бонус: 190 Бесплатни врти без депозит казино на Алфа одред ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4280 Нема депозит во Wild Blaster 30x Барањата за барања € 867000 Max CashOutДополнителен бонус: 415% Бонус за поздравување на Wallstreet треска ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 715 онлајн казино турнир на Диви Blaster 66x игра преку казино € 835000 Макс Повлекување дополнителен бонус: 290 слободен врти не депозит казино на среќа Малку богови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 255 слободен казино турнир на Диви бластер 30x игра преку казино $ 672000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: € 770 мобилен фрирол слот турнир на природни сили ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

205 Бесплатно се врти казино на Диви Blaster 35x облог $ 826000 Макс готовина outspecial бонус: 265 слободен казино се врти на Лаки Ларис Lobstermania Igt Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

335% Бонус за депозит за натпревар на Дивиот бластер 35X Игра преку Еуро 205000 Макс готовина извонредна бонус: € 95 БЕСПЛАТЕН Chip казино на Кити Кеш 1x2гейминг Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 235 Дневен турнир за слободни фрлања на Дивиот бластер 65X облог $ 627000 Макс CashOutextra бонус: $ 70 Слободен чип казино на темно карневалот Bf Игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

305% бонус за депозит за натпревар на Диви бластер 33x облог £ 498000 Макс CashOutExtra бонус: Eur 965 слободен казино турнир на кралските двојни Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

105 Слободен казино се врти во Wild Blaster 35x Барањата за барања ЕUR 892000 Макс готовина од екстрастра бонус: $ 600 Слободен чип казино на Трик или третирајте го Саудирањето на казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 345 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Див Бластер 33x Играј преку € 688000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 805% Прв бонус за депозит на Мистер Па ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 210 БЕСПЛАТНО казино чип на дивиот бластер 33X игра преку казино € 667000 Max CashOutExtra бонус: EURO 490 БЕСПЛАТНО чип на островот богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55 слободен казино се врти во Дивиот Blaster 65X Барањата за барања $ 535000 Max CashOutExclusive Бонус: $ 115 слободен чип на Dragonz ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 2605 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Див Бластер 30X Играј преку £ 108000 Макс CashOutExtra Казино Бонус: Eur 2570 Без депозит Казино Бонус на млеко Касните катови за ривалски казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 4940 НЕМА ДЕПОЗИТ на Дивиот Blaster 30X Играј преку CasinoEur 292000 Макс готовина outSpecial бонус: 99 бесплатно казино вртења на Balloonies Фарм ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66 Лојални бесплатни врти! на Дивиот бластер 35x игра преку казино € 497000 Max Withdrawalextra бонус: € 325 турнир на Црвениот палати Igt слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

285 бесплатни казино се врти на Дивиот Blaster 55x Играј преку € 683000 Макс готовинаДополнителен бонус: € 755 Онлајн казино турнир на среќа Ноќта на вештерките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 255 слободен чип казино на Див Бластер 35x Wagering $ 203000 Макс КешНовен дополнителен бонус: $ 4645 Без депозит Бонус код на Twintimer Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 715 казино турнири за слободни фрлања на Wild Blaster 77X Барања за барања $ 782000 Max CashOutspecial бонус: $ 111 Дневен турнир за слободни фрлања на Алис и Црвената кралица 1x2гаминг игра за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино