Тестамент

DescMedia

Desc Media affiliate
Desc Media affiliate

ЗА DECKMEDIA

 • Дали знаевте дека луѓето ширум светот се шират над $ $ Дванаесет милијарди долари во онлајн казина во 2017 и таа бројка се очекува да се удвои во 10 години!
 • Започнете да заработувате до 45% Комисијата на вашиот веб сообраќај денес!
 • Промоција на било која од нашите Популарни казина на 11 и заработи повеќе од вашиот веб-сајт сообраќај
 • САД и АУ клиенти се добредојдени!
 • Deckmedia е веројатно најжешките Affiliate Program online во моментот. Нуди одлични казина на 11 низ повеќе добавувачи на софтвер, нудејќи стотици игри со некои од најголемите интернет-приклучоци!

Виртуелни партнери

Виста игри приклучиле

Виста игри приклучиле

ЗА Виртуелни партнери Програмата за компензација на Виртуелна програма за виртуелизација ќе ви овозможи да направите пари за промоција на некои од најуспешните бинго брендови во индустријата и да направите доход од сите играчи што ги упатувате. Сите на едно место! Виртуелни партнери им понуди на подружниците можност да генерираат приходи со упатување на играчите во Vegas Crest Casino. Предлагаме успешно искуство засновано на силни и позитивни односи со сите наши партнери. Бидејќи постојано бараме проширување и развивање на нови партнерства во иднина, ве молиме контактирајте не за да ги откриеме нашите флексибилни и атрактивни понуди што ќе одговараат на секој партнер.


ГВЦ приклучиле

ГВЦ приклучиле
ГВЦ приклучиле

За ГВЦ приклучиле

ГВЦ приклучиле е партнерска програма на ГВЦ холдингс Саладин.

ГВЦ холдингс Саладин (ЛСЕ: ГВЦ) е мултинационална спортска обложувалница и играчка група која работи преку онлајн и малопродажни канали. Инкорпориран во Остров на Човекот, ГВЦ е составен член на ФТСЕ 100 со нејзините акции со кои се тргува на главниот пазар на Лондонската берза.

Преку комбинација на органски раст и М & А, Групата брзо се прошири во последниве години и стана една од најголемите светски наброени спортски обложувалници и игри групи. На 28 март 2018 година, GVC ја заврши аквизицијата на Ladbrokes Coral Group PLC, првиот потег на Групацијата во работењето со малопродажба. Ова се случи две години по стекнувањето на меѓународниот оператор преку Интернет, bwin.party digital entertainment plc, во 2016 година.

Групата поседува некои од водечките брендови во индустријата за игри, вклучувајќи ги брендовите предводени од спортско обложување Ladbrokes, bwin, Coral и Sportingbet, како и брендови предводени од игри како Gala, partypoker, PartyCasino и Foxy Bingo. Покрај тоа, Групацијата обезбедува услуги за онлајн игри на B2B основа на голем број трети оператори како што се MGM во САД, PMU во Франција и Danske Spil во Данска. Брендовите стекнати како дел од аквизицијата на Ladbrokes Coral моментално не се дел од придружната програма на GVC.

Проширената група GVC, генерира приходи од над £ 3 милијарди годишно со работна сила на c.28, 000 вработените и изведувачите, во канцеларии и обложувалници на пет континенти. Групата е фокусирана на регулирани пазари, со повеќе од 90% од приходите кои сега се добиени од регулирани и / или оданочени пазари и поседуваат лиценци во повеќе од 20 јурисдикциите.

Партнерскиот маркетинг отсекогаш бил во срцето на нашата успешна приказна и придружната програма на GVC е посветена на градење трајни односи со сите наши филијали и медиумски партнери. Ние ја изградивме нашата репутација на обезбедување возбудливо искуство со игри за нашите играчи и големи можности за приходи за нашите филијали и медиумски партнери. Нашите врвни филијали заработуваат дарежливи провизии затоа што имаат пристап до најдобрите брендови за игри во индустријата.

Денес станете GVC филијали и ќе го споделите нашиот успех.


Betzest приклучиле

Филијалите на Betzest is се напојуваат од водечкиот придружен провајдер на софтвер NetRefer. Најдобриот како концепт е буквално еден нов свет. Името Betzest ™ е синоним за ентузијазам, страст, вкус за спорт, Спорт во живо, Казино и Казино во живо, Виртуелни игри и Е-спорт.

Betzest е местото каде што клиентите го чувствуваат нивниот пулс забрзување, бидејќи се обложуваат или се вртат безбедно и уживаат во нивната омилена рекреација.


TonyBet Affiliate


Спортската книга, покер просторијата и казиното ТониБет се основани во 2009 година и компанијата расте секоја година проширувајќи го својот ланец обложувалници, како и зголемување на понудата и квалитетот на производите на Интернет ТониБет. TonyBet исто така континуирано го зголемува својот тим со ангажирање на професионалци во индустријата со цел да им обезбеди на клиентите најквалитетно искуство во обложување и коцкање.

ПРАВЕН ИМЕ ВО ГАМБЛИНГ

TonyBet е лиценциран и регулиран од органите за естонски игри и UK Коцкање комисија. Правилата и прописите наведени во Правила за обложување ги истакнува политиките на компанијата за спорови, откажувања на облози и враќање на средствата. Ние во ТониБет веруваме во фер игра и ги следиме сите упатства и правила утврдени од регулаторните тела.

ПРИФАТИРАЈТЕЛНО ПАРТНЕРСТВО

Горди сме што работиме со некои од најдобрите партнерски партнери на нивните полиња. Со цел да ги негуваме овие односи, ние се стремиме да ги понудиме најсоодветните и заемно корисни сделки и да се осигураме дека партнерството има поволни услови за да се развива.

ТОНИБЕТ ПРОИЗВОДИ

TonyBet е горд што нуди постојано растечки избор на врвни производи за коцкање. Тоа вклучува спортска книга со обемна обложувачка селекција, како претходна појава, така и во живо, како и оддел за виртуелен спорт, кој работи со 24 / 7. Нашата покер-соба започна како ексклузивна куќа на ОФЦ и оттогаш се зголеми за да ги вклучи Тексас Холдем и Омаха, а Казино вклучува дел од казино во живо, како и единствените Live Games со некои од најубавите дилери околу.

ОНЛАЈН БЕЗБЕДНОСТ

Онлајн спортови на TonyBet, покер соба и казино работи со SSL сертификати за веб сервер. Ова осигурува дека сите комуникации се обезбедени со шифрирање на сите чувствителни податоци кои одат на и надвор од веб-сајтот Tonybet.


Игра приходи

Игра приходи
Игра приходи

РЕГИСТРИРАЈТЕ НА НАШИОТ САЈТ

Ќе ви требаат неколку секунди за да креирате сметка. Едноставно пополнете ги бараните полиња во формуларот за регистрација подолу. По регистрацијата, Вие ќе бидете автоматски насочени кон Вашата лична сметка. Нашиот менаџер ќе ве контактира во 24 часови.

АТРАКТНИ ИГРИ УПОТРЕБА НА ПОСЕБНИ ПРОМЕ МАТЕРИЈАЛИ

Можете да користите банери кои ќе ви помогнат да го промовирате сајтот. Забележете дека не смеете да користите спам-пораки, бидејќи тоа е во спротивност со законските стандарди за онлајн рекламирање.

ЗАРАБОТУВАЈТЕ ДО 60% ПРОВИЗИЈА ОД ВКУПОТНАТА ДОБИВКА КАЗИНОТО ТОА Е МНОГУ ЕДНОСТАВНО! Вие го промовирате нашиот производ - ние ве наградуваме за резултати!


Yeti приклучиле

Yeti приклучиле

Yeti приклучиле

Добредојдовте во официјалната affiliate програма на YetiCasino.com. Имаме високопрофесионална маркетинг платформа, каде што можете да ги следите и оптимизирате перформансите на вашата affiliate сметка, како и да имате пристап до нашите различни креативни медиуми и маркетинг алатки.

Ние нудиме многу конкурентни планови за провизија и високи стапки на конверзија за сите различни извори на сообраќај, па дали сте сопственик на подружница, продавач на е-пошта, медиумски купувач итн. Yeti Casino е казино бренд што треба да го промовирате!

 

Регистрирајте ја вашата сметка денес и добивате брз пристап, без проверка, период на чекање. Откако ќе влезете во своја профил, можете да пристапите до директориумот за маркетинг алатки и да започнете да создавате trackers за некои од нашите врвни конвертирачки целни страници. Згора на тоа, автоматски ќе му биде доделен менаџер на партнерска сметка и нивните податоци за контакт ќе се појават на вашата сметка.

Нашата програма ја води тим од поединци кои долго време работеа во гејмерската индустрија и имаат огромно искуство со сите различни пазари. Нашиот казино бренд е целосно поддржан на било кој уред и ние сме посветени придружни менаџери подготвени да ви помогнат 24 / 7 да ви помогне да ги поставите вашите кампањи со најдобрите конвертирање маркетинг алатки. Ние знаеме што ви е потребно да се кандидира успешни маркетинг кампањи и ја дизајниравме нашата партнерска програма за да го олесниме тоа.


Премиер Партнери

Премиер Партнери

Премиер Партнери

Премиерните партнери што ги сочинуваат гејмерските брендови, имаат искуство и знаење како да бидат најпрофитабилните придружни програми што некогаш ќе ги користите. Станете Партнер за врски и дозволете ни да ве импресионираме! Имаме посветен тим на меѓународни експерти за маркетинг, анализи и придружни експерти, подготвени да работат со вас. Плус, за да ги олесниме работите, ние се грижиме за вашата инфраструктура за маркетинг, рекламирање, сметководство и анализа.


Битие приклучиле

Битие приклучиле

Битие приклучиле

Нашиот врвен тим од професионалци во Genesis Affiliates ќе направи се за вас, помагајќи ви на секој чекор од патот. Вашиот успех е наша цел, бидејќи се стремиме да постигнеме највисоки стапки на конверзија и најдобра животна вредност за сообраќајот што го генерирате, користејќи рангирање на маркетинг претпријатија засновани на перформанси.

Најдобар профит потенцијал во индустријата

Едно нешто за припадниците на Битие - не сме задоволни со просечност, секогаш се стремиме кон совршенство!
Заедно, можеме да ги постигнеме највисоките стапки на конверзија и најдобрата животна вредност за сообраќајот што го генерирате:

НАШАТА ПОНУДА

Без разлика дали преферираш Платниот доход за споделување, CPA или Напредно / Медиумска комисија, нашиот систем е воспоставен за целосно да поддржиме каква и да е комисијата.

НАШАТА СТРАТЕГИЈА

Ние работиме со ранг-базирани маркетинг-базирани претпријатија и ние никогаш не се избегнуваме од најпродуктивните новодојденци во индустријата.

НАШАТА ВРЕДНОСТ

Работете со нас за големи конверзии и задржувања од најдобрите онлајн казина.


Супериорен дел

Супериорен дел

Супериорен дел

SuperiorShare.com е една од најамбициозните придружни програми за казино на интернет. Нашата програма беше создадена од страна на поранешните филијали да им обезбеди на казино веб-администратори можност да заработите значителен приход промовирање на еден од најдобрите казина онлајн.

Нашиот партнер казина, www.superiorcasino.com   www.24vipcasino.com се на секој пазар со стабилни банкарски опции и генерираат некои од најдобрите конверзии и задржување стапки во индустријата - заработувајќи повеќе со секој упат. SuperiorShare.com е посветена на успехот на секој од нашите партнерски партнери.

Нашата програма вклучува многу одлични карактеристики кои го прават додавањето на нашите казино маркетинг материјали на вашата веб-страница како привлечен и лесно како е можно.

Ние постојано го следиме нашиот систем за да осигураме дека добивате точни и до минутни статистики за вашите референции. Дополнително, ние никогаш не носат негативни казино во нов месец и ќе имате пристап до детално известување за вашиот сообраќај.

Клучни точки за SuperiorShare:

 • Тим за управување со високи соработници со вистински индустриски експерти кои со почетокот беа со нас во 2006 (и други програми пред тоа).
 • SuperiorShare.com НИКОГАШ не носи негативен биланс во нов месец. На почетокот на секој месец, вашите казино статистика се ресетираат и ќе започнете во $0.
 • Навремени и рано, бесплатни плаќања секој месец. (UpayCard / Neteller / Skrill / Bitcoin) Тестамент
 • Пристап до висококвалитетни маркетинг алатки во секое време. Superiorshare.com нуди некои од најпривлечните и привлечни банери во индустријата за игри.
 • менаџер на лична сметка да ви помогне да успеете во секој чекор од патот.
 • Огранок поддршка преку Skype / е-мејл / Социјални медиуми и Огранок форуми (GPWA / CM / AGD / GAP / GIA)

Ултра Партнери

Ултра Партнери

Ултра Партнери

Целосно партнерски алат

 • Маркетинг алатки кои ќе одговараат на вашите потреби
 • Наградувани видео снимки
 • Различни промоции за вашите играчи
 • Десктоп, таблет и паметен телефон се оптимизирани
 • Детално известување во реално време

7 Star Partners

7 Star Partners

7 Star Partners

Многу сме возбудени да го објавиме тоа 7StarsPartners програмата ја освои Најдобар партнер категорија на AskGamblers награди 2019!

AskGamblers е позната како најголема платформа која нуди онлајн казино прегледи и е избрана за најдобар партнер меѓу десетмина истакнати финалисти е достигнување на кое треба да се гордееме!

Градиме цврсти односи со нашите партнери и нудиме врвни брендови во конвертирање и насоки кои им помагаат на нашите филијали да заработат високи провизии. Во текот на изминатата година работевме напорно за да се подобриме и развиваме во различни насоки, а резултатите не требаше долго да дојдат! Затоа оваа награда ни значи многу; тоа е огромно признание за сиот труд и професионализам што го вложивме.

Зошто да не одберете нас

 • Брзо плаќање
 • Флексибилни модели на комисии
 • Широк спектар на брендови за промоција
 • Детално и сеопфатно известување
 • Најдобро конверзија
 • Стручно водство

Огранок на WixStars

Wix Stars

Wix Stars

Ние се стремиме да бидеме најдобри и поради оваа причина се залагаме за нашите партнерства. Дојдете во бродот и зголемете го вашиот месечен приход, покрај споделувањето и проширувањето на вашиот успех со партнери во оваа област. Дозволете ни да се воземе заедно на ова патување за да можеме заедно да растеме!

Ние започнуваме со партнерство со рамен приход од 40% за првите 3 месеци. Потоа, структурата или може да биде скроена според договор на двете страни или може да го следи следниот план:

ВКУПЕН НЕТО ДОГОВОР ЗА ПРИМЕНА НА МИТ

 • 30% Споделување на приходите £ 0 - 5000
 • 35% Споделување на приходите £ 5001 - 15000
 • 40% Споделување на приходите £ 15001 - 30000
 • 45% Споделување на приходите £ 30001 - 50000
 • 50% Приходи Сподели £ 50001 или повеќе

Казино среќа филијали

Казино среќа филијали

Казино среќа филијали

CasinoLuck и NextCasino топло им посакаат добредојде на сите дански играчи на нивните дански веб-сајтови за казино. Овие многу популарни онлајн казина се полни со некои од најдобрите онлајн слотови на пазарот денес и се карактеризираат со многу великодушни бонус пакети кои на данските играчи им нудат големи бонуси и целото оптоварување на бонус се врти над тоа!

CasinoLuck и NextCasino се целосно оптимизирани за мобилни уреди, така што можете да играте во секое време насекаде каде што сакате, и двете нудат широк спектар на безбедни начини на плаќање за играчите кои можете да ги изберете и изберете. Двете казина нудат премија услуги за клиентите со вработување на високообучен куп казина експерти кои се при рака за да помогнат во решавањето на проблемите штом ќе се појават.

Ве молиме контактирајте со нас за понатамошни детали, бидејќи сме повеќе од среќни да креираме сопствени кампањи кои нудат големи бонуси кои се рекламираат исклучиво за дански играчи.


Посакувач

Посакувач

Посакувач

Оживувајте ги вашите партнерски желби!

Со години искуство во онлајн казино и филијали маркетинг индустрија тимот зад себе Посакувач имаат направено забава прво коцкање искуство полна со око фаќање графика, gamification и врвот изрез бонуси.

Придружете се на "Wishmaker Partners" за да пристапите до најсвежите маркетиншки материјали за овој висок казино за конверзија и да започнете да заработувате денес!


Големи Епл приклучиле

Големи Епл приклучиле

Големи Епл приклучиле

Казино Биг Епл Филијалата е официјален партнер програма за casinobigapple.com и најдобар партнер за успех. Нашиот пристап кон забавната забава се покажува многу популарен кај играчите и играчите и со нашите големи промоции можете да профитирате од нашите успеси.

Нашиот тим на професионалци ќе ви помогне да го води патот. Со нашата политика на брзи исплати и нашите врвни маркетинг содржини кои ќе го претворат вашиот сообраќај месец-по-месец.

Казино Big Apple affiliate е задоволство да ви понудиме шанса да соработуваме со нас и да заработиме пари од нашиот квалитет на affiliate програма. Поради оваа тесна соработка, нашата намера е да станеме партнери за доживотни комисии.


Афареа

Афареа

Афареа

Веб-страницата BonanzaGame.com е во сопственост и управувана од Limesco Limited, Reg. # HE261682, 69 Арх. Авенија Макариу III, 1070 Никозија, Кипар и Лимеско Лимитид е лиценцирана и регулирана од Владата на Курасао, Холандски Антили под лиценците: бр.1668 / ЈАЗ.

Пристапот до интернет-страниците за играње пари е забранет според некои национални закони.
Одговорноста на секој поединечен играч е да се осигура дека тие дејствуваат во рамките на законот.

Коцкањето може да биде зависно. Играј одговорно. 18 +

е-пошта: [email protected] Филијалата: [email protected]


Приклучиле Excel

Приклучиле Excel

Приклучиле Excel

Excel приклучиле е најбрзорастечки казино affiliate програма креирана од искусни iGaming affiliate менаџери со повеќе од 20 години искуство помеѓу нив. Основана со визија дека е најтранспарентна и високо-заработка affiliate програма, Excel Affiliates создаде име за себе како една од водечките придружни програми во iGaming индустријата. Ние нудиме некои од врвни конвертирање брендови во сите вертикали, вклучувајќи казино, слотови, гребење картички и мобилни казино, напојувани од наградуваните игри провајдери, како што се Microgaming, Веројатност, Никта, Змеј, NetEnt и IGT.


Ајде Поврзи се

Ајде Поврзи се

Ајде Поврзи се

Comeon Connect е името на Филијалата маркетинг! Со спојувањето на придружници на Црери и заработите филијали во 2018, Comeon Connect сега им нуди на своите партнери повеќе од 13 различни брендови. Историјата на придружници на Чрери и заработите филијали зборува за себе, бидејќи и двете компании освоија неколку награди во минатото, па комбинирањето на две успешни компании со партнери во партнерот имало смисла. Придружете ни се во нашиот свет денес како Comeon Connect Affiliate и ќе ви дадеме до споделување на приход од 45% и сета поддршка и поттик за да ги постигнете вашите финансиски цели. Ставете го бизнисот на старомоден начин со нас: добредојде во Comeon Connect е една од најистакнатите играчки компании во Европа и со тоа што ќе се вклучите во Comeon Connect партнерството, ќе бидете дел од Cherry, бренд со доверливи казино од 1963.


Филијалата CasiPlay

Филијалата CasiPlay

Филијалата CasiPlay

Приклучи се на CASIPLAY приклучиле и започнете да заработувате

Задоволни сме да ви понудиме профитабилна и корисна придружна програма, да промовираме и да извлечеме максимум од вашите извори на сообраќај. Нашиот искусен тим е посветен на создавање на успешен партнерство и постојано ќе доведе до максимизирање на резултатите од кампањите.

КОМИСИИ

Придружете се на нашата партнерска програма денес и заработувајте 30% до 50% Удел на приход врз основа на вашите месечни приходи од игри. На нашите партнери им нудиме флексибилни модели за плаќање според договорот од двете страни. Контактирајте го нашиот тим за нарачана договор или започнете да заработувате според моделот за удел на приходите, наведен подолу.

Маркетинг

Ние нудиме комплетен сет на маркетинг материјали фокусирани на високи перформанси и стекнување на играчи. Нашите целни страници, банери и поштари се одговорни за мобилни уреди и врз основа на најпопуларните игри за да се обезбеди успешна кампања. Настрана од доставување на нови содржини на редовна основа, исто така, обезбедуваме сопствени маркетинг материјали врз основа на барањата на нашите партнери.


Алфа приклучиле

Алфа приклучиле

Алфа приклучиле

ДОБИВЕН ДОХОТ
Добивај приход без период на ограничување или какви било ограничувања

НЕ НЕГАТИВЕН КАРРОВЕР
Без занимање

НАШ КАЗИНО
Колекција од најпопуларните игри во светот и повеќе промоции внатре

ДОСТАПНИ МЕТОДИ НА НЕГОВИОТ ПЛАТЕН
iDEAL, MasterCard, Neteller, QIWI, Skrill, Trustly, Visa, Yandex Money, Zimpler, IDebit, InstaDebit, WebMoney, банкарски трансфер

ПОД-АФФИЛИЈАЦИЈА
Под-припадност шема достапна по барање

ВРЕМЕТРАЕНИ ПЛАЌАЊА
Плаќања направени не подоцна од 15th за секој месец

 

повеќе

 

Тестамент Ажурирано: Декември 7, 2021 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

лотос Азија