Топ 10 страници за онлајн казино во САД

Бројот и квалитетот на американските казина во САД сè уште не се на нивото како што беа 2006 година и порано, но трендовите се променија и повеќе Американци уживаат во законското коцкање со казино секој месец. Невада, Newу Jerseyерси и Делавер сега поддржуваат лиценцирани, легални веб-страници за коцкање со казино за вистински пари, додека до 10 други американски држави размислуваат за нови про-мрежни закони за коцкање во 2020 година.
Ако сте подготвени да играте сега на американско казино место, проверете го списокот подолу на нашите најсигурни американски казина во САД. Ние одвоивме време да направиме исцрпни истражувања на секоја од овие страници за да се осигураме дека тие се најдобри од најдобрите. Секоја од овие препорачани страници постигна добро кога станува збор за важни критериуми, како што се разновидност, доверба и квалитет на нивната услуга за клиенти. Секое од овие казина може да ви обезбеди доверлива почетна точка за американско казино во САД.

Топ 10 веб-страници за казино во САД со FRESH бонуси!

400% бонус до $ 4000

Исплата 97.80%
Вкупен бонус $ 4000

$ 2500 бонус + 500 слободни врти

Исплата 97.86%
Вкупен бонус $ 2500

Бонуси за добредојде до 3000 долари

Исплата 98.92%
Вкупен бонус $ 3000

200% бонус за фаќање возбуда!

Исплата 97.89%
Вкупен бонус $ 200

500% до 5,000 УСД на вашиот прв депозит

Исплата 97.66%
Вкупен бонус $ 5000

777 $ Бесплатни бонус за добредојде

Исплата 98.65%
Вкупен бонус $ 777

Депонирајте 25 долари добијте 100 УСД бесплатни

Исплата 97.84%
Вкупен бонус $ 100

До $ Добредојдовте бонус 1000

Исплата 96.99%
Вкупен бонус $ 1000

Ексклузивни 22 долари Без бонус за депозит

Исплата 98.76%
Вкупен бонус $ 22

Добредојдовте 100% до 5,000 американски долари

Исплата 97.80%
Вкупен бонус $ 5000

$ 8888 бонус + 350 слободни врти

Исплата 97.83%
Вкупен бонус $ 8888Околу првите 10 страници за казино во САД во САД со огромни бонуси!

Наш избор на десктоп и мобилни казина САД

Нашиот избор на онлајн казина САД вклучува оние кои се компатибилни и со работната површина и со мобилниот. Повеќето казина преку Интернет во рамките на законските држави имаат мобилни верзии со софтвер за уреди со Android и iOS, како што се iPad, различни таблети и мобилни телефони. Како и да е, исто како и кога играте на работната површина, истите гео-ограничувања се применуваат на вашиот мобилен телефон. Вашата локација најверојатно ќе биде потребна од повеќето мобилни казина, затоа што треба да се потврдат дека се во рамките на законските државни оперативни мобилни казино. Слично на тоа, ако играте игри преку Интернет, кои обично ги оставате да работи, тоа нема да биде можно на мобилен што е исклучен бидејќи гео-следењето треба да се активира за да може да ви биде дозволено да играте. Го кажавме ова, сè уште има многу мобилни казина за кои ќе изберете - само одржете ја вашата локација вклучена и нема да бидете прифатени во ниеден момент.

Правната хемисфера за онлајн казина САД

Пред 2006 година немаше законски ограничувања за коцкање преку Интернет; сепак, во 2006 година, тогашниот претседател Georgeорџ Буш го донесе законот за безбедност пристаниште, кој исто така вклучува ограничувања за коцкање преку Интернет во Соединети Држави. Законот за коцкање, Наслов VII од SAFE Port Act е познат како „Незаконски акт за спроведување на коцкање преку Интернет од 2006 година“ - почесто се нарекува UIGEA.

Прегледи за казино од стручни рецензенти.

Пред да се најавите на кое било од нашите препорачани мрежни казина, ве повикуваме да ги прочитате нашите искрени и детални прегледи за казино. Ова е од големо значење затоа што може да ви помогне да го идентификувате онлајн казиното што одговара најдобро на вашите барања.

Ние ги препорачавме и ги разгледавме онлајн казината наведени на оваа веб-страница, откако зедовме предвид широк спектар на фактори како што следи:

Бренд и сопственост - Препорачуваме само врвни брендови за игри на казино преку интернет во индустријата. Сите наши препорачани казина преку Интернет им припаѓаат на широко ценети оператори кои имаат лиценца да нудат услуги за игри на казино преку Интернет во надлежните јурисдикции за коцкање. Овие казина припаѓаат на финансиски здрави компании кои излегуваат на патот за да ги одржат најдобрите индустриски стандарди.

Огромно портфолио на игри - Нашите препорачани мрежни казина работат на софистицирани софтверски платформи како што се игри во реално време (РТГ) и Rival Gaming. Додека првиот нуди широк спектар на прогресивни слотови и видео-покери, вториот е специјализиран за интерактивни слотови. Други даватели на софтвер што угостителуваат на американскиот пазар се WGS Technology и Top Game.

Американските казина во САД нудат импресивни библиотеки на игри кои се достапни во преземањето, како и со верзија за инстант игра. Повеќето од онлајн казината што ги препорачуваме се компатибилни со смартфоните и таблетите со iOS и Android. Бидејќи повеќето од нив се веб-базирани апликации, играчите не мора да преземаат ниту една мајчин апликација за пристап до игрите и бонусите. Тие само треба да го посетат казиното на прелистувачот за паметни телефони или таблети, да се најавуваат со користење на постојни детали и да ги вчитаат игрите на нивниот прелистувач. Добрата вест е дека сите американски казина во САД им овозможуваат на играчите да ги играат игрите за забава или вистински пари.

Resителите на у Jerseyерси и Делавер имаат поширок избор на игри на казино преку Интернет. Тие можат да пристапат до најсаканите игри објавени од истакнати даватели на услуги, како што се WMS, Нето Забава и ИГТ. Во надолна линија, играчите треба да бидат лоцирани во Делавер или Newу Jerseyерси за да пристапат до онлајн казината лиценцирани на овие пазари.

Бонуси, промоции и награди - Нашите препорачани американски казина во САД нудат широк спектар на бонуси, промоции и награди. Тие ги наградуваат играчите со комплементарни поени за обложување на вистински пари на нивните игри, а врз основа на бројот на заработени пополнети поени месечно, на играчите ќе им биде доделено ниво во ВИП Програмата. Врз основа на нивното ВИП ниво, тие ќе бидат разгледани со ексклузивни подароци, поголеми бонуси, побрзи исплати, менаџери за лична сметка, бонуси за роденден и годишнини и записи за ексклузивни промоции.

Нашите препорачани мрежни казина исто така се во навика да даваат редовни бесплатни бонуси за готовина, бесплатни вртења и специјални бонуси за депозити. Американските казина во САД се fondубители на водење фериоли и загарантирани турнири за наградни базени со огромни парични награди.

поддршка на корисниците на - Интернет-казината што ги препорачуваме се пријателски за играчите и нудат 24/7 поддршка на клиентите. Американските играчи можат да контактираат со агент за поддршка на клиенти преку разговор во живо, бесплатна телефонија и е-пошта. Препорачавме само онлајн казина кои реагираат брзо на прашањата за играчи.

Банкарство - Банкарството е безбедно, сигурно и без проблеми во онлајн казината што ги препорачуваме. Овие онлајн казина им овозможуваат на играчите да ги вчитаат своите сметки користејќи кредитни / дебитни картички, традиционални банкарски методи, како што се чекови и банкарски трансфери, и електронски паричници. Исплатата бргу се обработува и играчите не мора да чекаат долго за да ги добијат своите добивки.

Безбедно и сигурно - Се погриживме да избереме само најбезбедни и најбезбедни онлајн казина. Бидејќи нашите препорачани мрежни казина спроведуваат строга политика за приватност, играчите можат да бидат сигурни дека нивните лични и финансиски детали нема да бидат споделени со компании од трети страни. Покрај тоа, онлајн казината ја имплементираат најновата технологија за криптирање, откривање измама и заштитен ид за заштита на играчите од измами на Интернет.

Фер коцкање - Нашите препорачани казина преку Интернет му даваат најголем приоритет на фер игри. Генераторите на случаен број се тестираат редовно, правилно и точноста од ревизори на трети лица. Резултатите потоа се објавуваат на веб-страницата за казино, така што играчите можат сами да видат дека искуството за игри е навистина фер.

Одговорен Коцкање - Препорачуваме онлајн казина кои им даваат големо значење на одговорното коцкање. Можете да играте за вистински пари на овие онлајн казина само ако сте на правна возраст да се коцкате, а тоа варира од една држава во друга до друга. Овие американски казина во САД ги поттикнуваат играчите да ги користат сите одговорни алатки за коцкање што ги нудат за да се осигурат дека нивните банкарски записи никогаш нема да бидат осиромашени.

Топ 10 страници за онлајн казино во САД Ажурирано: Може 24, 2020 автор: Дејмон

содржина

Поврзани бонуси:

платинести макари без кодови за бонус за депозит 2020