Топ 10 страници за казино преку Интернет во Вануату

За Вануату

Останати неколку места на Пацификот што навистина може да се опишат како Рај на инвеститорот. Воспоставена сеуште не преполн туристичка индустрија; еден од последните преостанати даночни засолништа и стабилна влада значи дека Вануату привлекува зачудени деловни инвеститори од од целиот свет.

Во моментов Порт Вила се сервисира од шест меѓународни авиокомпании со директен лет од Австралија, Нов Зеланд, Нова Каледонија, Фиџи, Соломонски Острови и ПНГ. Владата и националниот превозник започнаа стратешка маркетинг кампања за привлекување нови профитабилни пазари, вклучувајќи Кина и пошироко.

Главниот град Порт Вила е просперитетен центар и дом на најдобрите ресторани, тури, хотели и одморалишта во земјата. Клучен финансиски центар, Вануату привлекува инвестиции од целиот свет со голем број на меѓународни банки и финансиски советници во странство во земјата.

Топ 10 веб-страници за казино преку Интернет со Вануату со бонуси од FRESH!

100% до 3000 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус €3000

Бонус од натпревар од 200%. До 500 € бесплатни врти

Исплата 97.93%
Вкупен бонус €500

Сврти до € 200/100 $ + XNUMX

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

Вашиот подарок до 100 евра бесплатно!

Исплата 97.80%
Вкупен бонус €100

100% бонус, до 200 € + 100 Двин врти бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус €200

$ 1000 бонус + 300 Бесплатни врти!

Исплата 97.34%
Вкупен бонус $1000

€ / 400 $ + 150 бесплатни вртења

Исплата 98.28%
Вкупен бонус € / $ 400

100% до 200 € + 15 вртења во готовина

Исплата 97.80%
Вкупен бонус €200

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус €200За Топ 10 страници за казино преку Интернет во Вануату со огромни бонуси!

Вануату е про-одржлив развој. Владата инвестира во туризмот, ажурирајќи ги нивните два меѓународни аеродрома - со главниот аеродром во Порт Вила, на само 10 минути од овој имот, за да биде Код-Е што го отвора потенцијалот за долги борби во следните неколку години.

Тоа е портата кон Пацификот со редовни врски на летови за Азија, Америка и Европа.

За имотот

Ова одморалиште со површина од 157 соби, 18.5 хектари крај брегот, моментално управувано од IHG и означено како Холидеј Ин е добро воспоставено. Имотот има 10 бунгалови над вода, два неодамна надградени базени, терен за голф со девет дупки, две тениски игралишта, два ресторани, кафуле и неколку барови, заедно со дневен спа и казино на локацијата. Сето ова плус поврзан приватен остров го прави овој имот најдобрата инвестициска можност за Вануату.

Поставен на бреговите на прекрасната лагуна Еракор, имотот е омилен не само за пазарот за семејни празници, туку и за пазарот на корпоративни деловни и игри, благодарение на значајните деловни центри, сала за сала и казино на страницата.

Со повеќекратни приливи на приходи, овој имот нуди само можност за наопаку. Има толку многу простор за понатамошно развивање на уште најмалку 10-те бунгалови на вода и повеќе од 20 семејни вили. Или можете да ги искористат предностите на атрактивните закони за титули на Вануату и да продадете управувани вили во одмор.

Одморалиштето работи 25 години и ужива солидна репутација како најуспешна туристичка инвестиција на Вануату, во партнерство со водечки хотелски брендови уште од отворањето.

Со толку многу развојно земјиште што треба да се прошири, лиценца за казино и растечка туристичка индустрија, продажбата на овој имот е можност да се обезбеди здрава инвестиција во Рајот.

Топ 10 страници за казино преку Интернет во Вануату Ажурирано: Јуни 9, 2020 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

слободен депозит